А ось і потрібні вам таро-підказки на сьогодні, п’ятницю 18 листопада-2022. Гороскоп на 18 листопада за картами Таро: всі знаки зодіаку отримали попередження і знаки Всесвіту! Краще ними не нехтувати – собі ж на користь. Тобі на шляху до мети слід приховувати свої справжні наміри та почуття, а використати дипломатію та такт! А ви виявите “розвилку” – двоє дверей замість одних. Стрілець – не найкраща карта!

А ось і потрібні вам таро-підказки на сьогодні, п’ятницю 18 листопада-2022. Гороскоп на 18 листопада за картами Таро: всі знаки зодіаку отримали попередження і знаки Всесвіту! Краще ними не нехтувати – собі ж на користь. Рекомендації допоможуть прожити день гарно і корисно, уникнути неприємностей.

Овен – Шістка Меч

На цій дивовижній карті зображено гондолу. Жінка, яка повільно пливе в ній водами венеціанського каналу, символізує спокійний, впевненість, але не швидкий рух у правильному напрямку.

На її обличчі маска – символ того, що на шляху до мети слід приховувати свої справжні наміри та почуття, а використати дипломатію та такт. Маска на самому човні символізує вашу вищу “Я” – саме воно направляє вас.

Телець – Двійка Жезлів

Вам випала чудова картка! На ній зображені щаблі, що ведуть догори, до вашої мети. Жодних перешкод немає, шлях повністю відкритий.

Але, досягнувши вершини, ви раптом виявите “розвилку” – двоє дверей замість одних. Сьогодні ви можете опинитися у ситуації вибору. Доведеться зробити невелику паузу, зібратися з думками та ухвалити остаточне рішення. Але не хвилюйтеся: який би варіант ви не обрали, ви не помилитеся!

Близнюки – Лицар Кубків

Ця карта символізує повне занурення з головою у світ почуттів та емоцій. Цей Лицар – профі у коханні. Це сенс його існування. Сьогодні і ви можете поринути у ті ж глибини. Насолоджуйтеся цим прекрасним станом, але не забувайте про “техніку безпеки”: важливі питання все ж таки краще вирішувати за допомогою розуму, а не серця.

У той же час отримайте користь від романтичного настрою. Саме цього дня ви маєте можливість вивести взаємини з коханою людиною на новий етап. У вас попереду приємні події в особистому житті!

Рак – Відлюдник

Схоже, сьогодні ви захочете втекти від цього гамірного світу і трохи побути наодинці із собою. Вам дійсно потрібна пауза у спілкуванні, у діяльності і навіть у прояві почуттів. Бувають моменти, коли тиша – найкращий лікар та порадник.

З чим би не був пов’язаний цей “відхід від світу”, він піде вам на користь. На самоті стануть можливі прозріння, миттєві відповіді важливі питання – на це вказує світильник, зобраений на карті.

Але все ж таки не перестарайтеся з аскетизмом і самотністю. Такі паузи корисні лише в тому випадку, якщо вони нетривалі і не перетворюються на спосіб життя.

Лев – Вісімка Кубків

Випала вам дуже незвичайна карта. Її головне значення – радикальна зміна цілей чи шляхів їх досягнення. На ній зображено людину, яка піднімається сходами вгору, залишаючи приготовлені для неї кубки.

Там, внизу, все точно і ясно – кожен наступний крок Лева прорахований до дрібниць холодним розумом. Але на новому шляху нічого не визначено. Це абсолютно новий досвід. Саме такий рух ви можете розпочати сьогодні. І не пожалкуєте!

Діва – Дев’ятка Жезлів

Це чудова карта відпочинку за кілька кроків до мети. На сходах зображено римського воїна. За ним – 8 жезлів, ще один він тримає в руках на випадок нападу ворогів. Він дозволив собі трохи розслабитись і зняти шолом. Але він не спить, він просто сів перепочити.

Сьогодні карти Таро рекомендують вам трохи зменшити оберти, озирнутися довкола та оцінити обстановку. Але водночас залишатися пильними і не втрачати нитки свого прагнення мети. До неї – рукою подати і ви її досягнете дуже швидко!

Терези – Дев’ятка Мечів

Ця картка саме про це. На ній зображено дівчину, яку тривожать страхи і непевність. Тіні за вікном перетворюються на монстрів, у голову лізуть неприємні думки, душу гризуть погані передчуття.

Сьогодні ви ризикуєте зіткнутися із ситуацією неконтрольованих переживання та навіть наслання. Свідомість малюватиме найгірші картини майбутніх подій. Але річ у тому, що їхній творець – саме ви. Саме ваші негативні думки та страхи можуть втілитись у реальність.

Тому весь час сьогодні спрямовуйте себе й свої думки до сонця, у бік позитиву. В житті й у світі багато прекрасного, воно – поруч з вами!

Скорпіон – Туз Мечів

Ця карта символізує миттєве прозріння, відповідь на запитання, яке вас давно хвилювало й турбувало. На карті зображена богиня Мінерва – богиня мудрості та битви. Масть Меч символізує необмежені можливості інтелекту, а Туз – допомога Неба.

Це означає, що сьогодні ви можете отримати особливу можливість зробити прорив або дати старт справі, яка радикально змінить (зрозуміло, на краще) ваше нинішнє становище.

Стрілець – П’ятірка Монет

Не найкраща карта! Але й не найгірша. Вона свідчить про матеріальні труднощі. Можливо, ви поїхали у відпустку і трохи не розрахували своїх фінансових можливостей – витратили більше, ніж могли собі дозволити. Або просто витрати у якийсь момент перевищили прибутки. Так чи інакше це не фатально.

Просто проаналізуйте свій сімейний чи особистий бюджет та зробіть необхідні “оргвисновки”. Згодом ви відновите баланс.

Козеріг – Двійка Монет

Чудова карта! Гарна куля, яка світиться і сяє, символізує мрію. Людина йде до неї, і жодних перешкод не зустрічає. Але є більше, ніж один спосіб досягти мети – на це вказують диски над її руками.

Сьогодні ви будете змушені “жонглювати” відразу кількома завданнями і навіть видами діяльності, потрібно буде проявити гнучкість, готовність швидко перемикатися та діяти швидко. Вам можуть надійти дуже цікаві пропозиції. Але хоч би що ви обрали, все буде вам на користь.

Водолій – Туз Жезлів

Ох, і карта вам дісталася! Просто шикарна! Зверніть увагу на масу вогняних символів: вулкан, саламандра, палаючий жезл. Так само і ви сьогодні горітимете бажанням змінити цей світ. Або принаймні вашу роль і місце в ньому.

Вас буде переповнювати енергія та прагнення до дії. Сила й ступінь цього прагнення і цієї дії можуть бути різним: ви або обмежитеся несуттєвими змінами, або спробуєте врятувати весь світ. Так чи інакше, допомога Неба вам забезпечена! Всесвіт підтримає вас і у всьому підставить плече допомоги.

Риби – Шістка Монет

Випала Рибам дуже цікава карта. На ній зображено багато одягненого чоловіка, який в одній руці тримає ваги з “грошима”, а в другій – зодіакальний символ Терезів. Сьогодні для вас актуальним може стати питання обміну допомоги (швидше за все, матеріальної) на подяку.

Це картка мецената, спонсора, помічника. Саме у цій ролі можете опинитися ви. До речі, зверніть увагу на головного героя: простягаючи руку, він все ще розмірковує над тим, чи потрібно надавати допомогу. От і ви замисліться.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.