А ось і життєво необхідні таро-підказки – Гороскоп на четвер, 17 листопада-2022 за картами Таро. Всі знаки зодіаку дізнаються важливе про завтрашній день і як його провести, чого боятися і на що звернути увагу. Овнам будуть надані унікальні можливості для зростання. Близнюкам – чудова карта, що символізує допомогу Неба!

А ось і життєво необхідні таро-підказки – Гороскоп на четвер, 17 листопада-2022 за картами Таро. Всі знаки зодіаку дізнаються важливе про завтрашній день і як його провести, чого боятися і на що звернути увагу, як отримати макситмум похитиву й радості.

Овен – Маг

Вам випала одна з найкращих карт колоди! На ній зображений маг, який зумів підкорити сили природи, простір та час. Майстер своєї справи, професіонал, який має харизму, впевненість у своїх силах і чітке розуміння цілей.

Навряд чи ви зможете досягти рівня мага всього за один день, але у четвер 17 листопада вам будуть надані унікальні можливості для зростання – особистісного та кар’єрного. Завтра ви дійсно будете здатні багато на що.

Телець – Справедливість

Цей день може бути пов’язаний із юридичними питаннями або з поняттям чесності у сенсі слова. Можливо, завтра ви опинитеся в ситуації, яка яскраво продемонструє справжнє ставлення до вас тієї чи іншої людини, наскільки справедливий цей світ по відношенню до вас і ви до світу.

Ви намагатиметеся бути неупередженим і керуватися логікою. Таро попереджають: не захоплюйтеся роллю судді. Так ви можете залишитися без друзів та однодумців.

Близнюки – Туз Денаріїв

Чудова карта, що символізує допомогу Неба! 17 листопада вам можуть відкритися можливості, про які ви навіть не могли мріяти. Цього дня ви зможете по-справжньому покращити та облаштувати своє життя – насамперед у матеріальному плані. Вказівка ​​на це – символ доглянутого саду.

Таро рекомендують в четвер зробити якнайбільше кроків у напрямку реалізації своєї мрії. Використовуйте момент!

Рак – Колісниця

Чудова карта лідерства! Зверніть увагу: головне у цій колісниці – не рух, а той цінний вантаж, який вона везе. На його цінність вказує і горда постава людини, яка керує нею. Він гордий роллю, яка йому дісталася, він увінчаний зіркою – символом Божого благословення.

Цей день може бути пов’язаний із відповідальною та поважною роботою. Але Таро рекомендують звернути увагу на “коней” – непередбачені обставини та прикрі дрібниці, які можуть зіпсувати все.

Лев – Сімка Кубків

Це дуже гарна карта, але, на жаль, її основне значення – ілюзія. Завтра ви можете захопитись безліччю ідей, надихнутися на подвиги, пристрасно захотіти щось придбати чи зробити. І це чудово – нудьгувати і сумувати вам точно не доведеться.

Що ж, насолодіться цим захопленим станом. Головне – пам’ятайте, що це не має нічого спільного з реальністю. І не робіть реальних кроків до досягнення цих цілей.

Діва – Сонце

Це найкраща карта колоди! Успіх, визнання, досягнення успіху, чудові перспективи – все це обіцяють вам завтра Таро. Ви зможете, нарешті, насолодитися плодами своєї праці та спочивати на лаврах.

Крім того, всі ваші рішення та дії в цей день будуть благословенні згори. Ви зможете подолати всі свої сумніви та страхи та сміливо наближатися до своєї мрії.

Терези – Корольова карта Денаріїв

На карті зображено бізнес-леді. Вона знає, як працювати і заробляти, і знає, наскільки важлива злагоджена команда. Але ця жінка – самотня.

Завтра Таро, з одного боку, обіцяють вам плідний день з погляду досягнення успіху у бізнесі, діловій сфері, кар’єрі, матеріальних справах. А з іншого, рекомендують вам подумати, чим ви жертвуєте заради своєї кар’єри. Якщо йдеться про особисте щастя, чи не надто висока ціна?

Скорпіон – Закохані

Ця карта “багатошарова”. З одного боку, очевидно, що вона – про кохання. На ній зображені Адам та Єва у райському саду, їх благословляє архангел Рафаїл. Отже, день може бути пов’язаний з романтичними речами, зі побаченнями, спілкуванням із коханою людиною, можливо, із заручинами чи весіллям.

З іншого боку, картка вказує на вибір. Причому вибір не стільки “побутовий” – що одягнути чи що приготувати, а вибір екзистенційний: який шлях для подальшого розвитку вибрати. Прислухайтеся до свого внутнішнього голосу.

Стрілець – Дев’ятка Мечів

Випала непроста карта. Фактично це попередження про якусь небезпеку. Можливо, вас мучать кошмари, незрозумілі страхи, побоювання, сумніви, передчуття. На жаль, вони можуть бути обґрунтовані. Але найцікавіше, що всі ці потенційні небезпеки ви організовуєте собі самі. Йдеться про самонакручування.

Напевно, ви чули фразу про те, що думка матеріальна. Все, про що ми думаємо і віримо, може втілюватися в реальному житті. Тому більше позитиву в думках!

Козеріг – Блазень

Це – перша карта колоди. І нехай вас не бентежить її назва. Ця людина нікого не розважає. Він – той, хто вирушає у дорогу за своєю мрією (її символізують гори на горизонті). Він чистий серцем і відкритий душею. Він бере в дорогу цінний досвід (котомка) та натхнення (квітка).

Завтра може розпочатися важливий етап у вашому житті. Ваша перемога, ваш успіх вже визначені. Але Таро попереджають про те, що вам доведеться подолати перешкоди та запастися терпінням.

Водолій – Сімка Мечів

Ця карта – про зраду себе. 17 листопада можна піти на компроміс. Він здаватиметься вам зовсім незначним. Ви просто на щось заплющите очі або не скажете те, що маєте сказати. Або дасте невелику слабинку там, де її зазвичай не давали.

Це могло б зійти з рук будь-якого іншого дня, але тільки не завтра. Ви зробите лише один невірний крок, і все довкола почне руйнуватися: ваш авторитет, довіра, становище в суспільстві, повага… Не допускайте цього. Не звертайте з правильного шляху, будьте собою.

Риби – Страшний Суд

Насправді ця карта не страшна. Вона – про тотальне прощення та відродження. На ній зображено біблійний сюжет: “останнього дня” ангел затрубив і полеглі повстали й воскресли.

Завтра вам може бути прощено найтяжчий гріх. Ви можете помиритися із давнім ворогом, а також відродитися з попелу – пережити повне оновлення. На вас чекає приплив сил – фізичних та духовних, а також натхнення.

Всім миру й добра! Тримаймося!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.