fbpx
гороскоп
А по-інакшому – ніяк, якщо хочете бути щасливими: щоденний гороскоп на неділю, 23 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку. Кому очікувати на “чорний” день, а хто буде насолоджуватися подарунком Всесвіту!

А по-інакшому – ніяк, якщо хочете бути щасливими: щоденний гороскоп на неділю, 23 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку. Кому очікувати на “чорний” день, а хто буде насолоджуватися подарунком Всесвіту!

Ознайомтеся з гороскопом на неділю для всіх знаків Зодіаку. Що для вас сьогодні підготували зірки? Дивіться, що, за гороскопом, може статися в неділю 22.10.2022.

Водолій

Водолії будуть дуже зайняті особистими справами, тому що їх почуття зміняться. До Водоліїв прихильно ставляться зірки, які можуть знайти для них дуже цінного союзника. Водолії захочуть комусь здатися, але це будуть лише ілюзії. Найкраще, якщо Водолії не будуть вивішувати “білі прапори” занадто рано.

Риби

Гороскоп хороший до Риб. Але це також служить попередженням. Кінець року може бути надзвичайно спокійним. Ніхто вас не потурбує. Може здатися, що ваші “чорні справи” були приховані. Ніщо не може бути більш неправильним! Початковий спокій означає, що зводити рахунки доведеться лише через деякий час.

Овен

Гороскоп Овна нагадує вам щодня докладати зусиль. Раптові спалахи приносять раптові та тимчасові результати. Подумайте, чи справді вам приносить користь постійне відкладання неприємних викликів. Подолайте сумніви – якщо ви не в змозі подбати про дрібниці, вам буде важко перейти до наступних, більших завдань.

Тельці

Гороскоп Тельця говорить про необхідність висувати жорсткі умови. Дотримуйтеся їх, навіть якщо сумніваєтеся. Це допоможе вам відновити впевненість і здоров’я. Не вагайтеся, відсікаючи негативні сторони свого життя. Створіть простір для кращих цінностей.

Близнюки

Не приховуйте своїх намірів, бо вони все одно випливуть назовні. Немає потреби вдавати, що це не так. Особливо, якщо у ваших мріях і прагненнях немає нічого поганого. Будьте чесними і скромними, тоді ви досягнете балансу в кожній сфері свого життя. Гороскоп Близнюків говорить про зростання напруги – подумайте, як краще її усунути. Найпростіші і дешеві методи можуть допомогти лише на час.

Рак

Можливо, це не дуже позитивне пророцтво, але… Раків не слід схиляти до спонтанних прогулянок або вимогливих занять. Це точно не вдалий час для цього. Наступні кілька днів краще використати для того, щоб зупинитися, вгамувати свої думки і заспокоїтися.

Лев

Леви готуються провести час без стресу. Леви відчують радість буття. Це буває нечасто, але цього разу вони не зможуть поскаржитися. Наступні дні також будуть вдалими. Зірки нагадають Левам, що все минає, а наявні блага потрібно цінувати, бо їх можна швидко втратити.

Діви

Ви не зможете рухатися вперед, якщо будете постійно думати про своє минуле. Факти, які відбулися у вашому житті, більше не зміняться. Немає сенсу фантазувати, що життя могло скластися інакше. Замість того, щоб справді допомогти вам, це просто розчаровує вас. Зосередьтеся на повільному розвитку своїх навичок. Скористайтеся тими можливостями, які надає вам життя прямо зараз.

Терези

Хороша порада для Терезів на майбутній час – розробити конкретні цілі та подумати про те, чого вони хочуть досягти. Аура буде сприяти підвищенню продуктивності та ефективності. Якщо Терези хотіли щось зробити, але поки не вийшло, то варто зробити ще одну спробу зараз – шансів на успіх буде більше. В особистому житті у них теж все буде добре – відносини з близькими будуть складатися легко, а близькість з партнером буде позитивною для обох сторін.

Скорпіони

Останні тижні та ситуації, з якими довелося зіткнутися Скорпіонам, зробили їх життя схожим на нескінченну поїздку на американських гірках. Виклики, рішення, які потрібно прийняти, депресивні новини. Пора глибоко вдихнути. Прийдешній час для людей цього знака зодіаку буде вдалим для відпочинку.

Стрільці

Стрільці завжди прагнуть до гармонії та злагоди, не цікавляться інтригами, не агресивні. Стрільці – прикраси Зодіаку, не дуже практичні, але цінні своєю внутрішньою і зовнішньою красою. Так що найближчим часом нічого поганого зі Стрільцями не станеться.

Козероги

Найближчими тижнями для Козерогів буде час для прибирання. Настав час очистити своє життя від токсичних стосунків, які на перший погляд здаються нешкідливими, але вони сіють хаос. Найскладніше Козерогам буде усвідомлення того, що людина, яку вони вважали другом, партнером або близьким соратником, приносить набагато більше шкоди, ніж користі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua