fbpx

А подарунки, як я тепер знаю, Олександр, який старший від мене на 17 років, дарував мені за гроші своєї багатої дружини. Тому я й прийняла таке рішення, хоч і не просте для мене

у 29 років, 5 років тому, я познайомилася з привабливим чоловіком, на 17 років старшим за мене. Олександр був забезпеченим і харизматичним. Я одразу ж закохалася. Ми почали зустрічатись. Я мріяла вчитися у Києві у театральному і він пішов разом зі мною до акторської студії. Він – вчитися на режисера, я на актрису.

Через рік я дізналася, що у Сашка є дружина і вони вже давно разом. Вона працювала за кордоном. Розлучатися з нею він не збирався, а мені казав, що вони вже розлучилися.

Так ми зустрічася 5 років. У мене не виходило з ним розлучитися, я його дуже любила, а він літав із нею на курорти за її гроші. Потім виявилося, що всі подарунки, що він мені дарував, купував теж за її гроші.

І коли я все це дізналася від наших спільних знайомих, я все ж таки прийняла дуже не просте для мене рішення покинути Олександра. далося мені це дуже не легко, але я змогла, хоч він просив і почекати, і дитину просив йому народити, адже з дружиною у них дітей немає.

Пів року як ми не разом. Сильно посварилися. Я досі не відпустила це соє кохання, тому й не можу розпочати нові стосунки. Досі люблю Олександра, але повертатися до нього не збираюся і сподіваюся, що все минеться.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page