fbpx

А що нам передбачає й рекомендує відома астрологиня Анжела Перл? Фахівець склала цікавий індивідуальний гороскоп для кожного Знаку Зодіака на перший місяць нового року. Січень-2023 обіцяє тобі бути не нудним

А що нам передбачає й рекомендує відома астрологиня Анжела Перл? Фахівець склала цікавий індивідуальний гороскоп для кожного Знаку Зодіака на перший місяць нового року. Січень 2023 обіцяє нам бути не нудним!

Почати січень 2023 року з позитиву та залучити до життя потрібні зміни Знакам Зодіаку допоможуть рекомендації астролога Анжели Перл.

Овен

Головною подією січня буде перебування Юпітера у Знаку Овна. Вплив цієї планети говорить про те, що представники Знаку будуть улюбленцями долі і до 17 травня зможуть залучити до життя потрібні їм зміни.

Ретроградні Меркурій та Марс звернуть увагу Овнів на минуле – до 18 січня буде час для переробок та завершення поточних проектів. Чекають на Овнів і приємні новини, довгоочікувані зустрічі, а також корисні знайомства.

Телець

До 18 січня Меркурій буде у ретроградному стані, а це означає, що буде час на завершення поточних справ, переробок чи повернення до відкладених завдань. Після 12 січня Марс вийде з ретроградного руху, що сприятливо позначиться на вирішенні фінансових питань.

Тільцям астролог рекомендує не поспішати і зважувати кожен крок, щоб не оступитися і не зайти в глухий кут через поспішні висновки або дії.

Близнюки

Астролог рекомендує представникам цього сузір’я не будувати серйозних планів до 18 січня, доки Меркурій буде у ретроградному русі. Цей період призначений для завершення, виправлення та переробок.

З середини місяця Близнюки зможуть почати щось нове та захоплююче, вирушити у подорож, зайнятися своїм здоров’ям, мати корисні звички та познайомитися з цікавими людьми.

Рак

На початку місяця Раки зможуть зайнятися завершенням справ, а також поновленням раніше відкладеної роботи. Вплив ретроградного Меркурія несприятливий для нових починань. Після 18 січня справи підуть у гору, і представники Знаку зможуть розпочати заплановані справи, просунутися у кар’єрі та залучити до життя позитивні зміни.

Лев

Левам до 18 січня, поки Меркурій буде ретроградним, варто звернути увагу на завершення поточних чи відкладених справ, наведення ладу в будинку та житті. Це може бути ремонт або переїзд, повернення до корисних звичок та колишнього ритму життя.

З середини січня можна розпочинати нову роботу, вирішувати важливі питання, знайомитися з цікавими людьми і влаштовувати особисте життя.

Діва

У першій половині січня ретро Меркурій усе сповільнюватиме, тому Дівам не варто починати нічого нового. Аж до 18 числа астролог рекомендує займатися простими справами, не підписувати важливих документів і робити серйозні покупки.

Позитивні зміни чекають на представників сузір’я у другій половині місяця. Діви зможуть звільнитися від рутини, знайти заняття до душі, а також виправити матеріальне становище за рахунок розвитку сплячих талантів.

Терези

Перша половина січня – не час для активних справ. Ретроградний Меркурій вийде у пряме становище 18 числа, а раніше Терезам варто подбати про завершення поточних і раніше відкладених справ.

У другій половині місяця ситуація зміниться, і Терези зможуть активно займатися запланованими справами, втілювати в життя плани, будувати фундамент успішного майбутнього.

Скорпіон

На початку 2023 року Скорпіони мають бути готовими до того, що події розвиватимуться неспішно. До 18 січня Меркурій буде ретроградним, а отже, від нових справ краще відмовитися на користь завершення поточної роботи. У другій половині місяця ситуація налагодиться, з’являться нові можливості, представники Знаку зможуть втілювати в життя плани, досягати успіхів та спрямовувати енергію у потрібне русло.

Стрілець

Початок місяця буде менш активним через вплив ретроградного Меркурія. Планета буде фокусувати увагу Стрільців на справах минулого, які настав час завершити і залишити в минулому.

Після 18 січня ситуація налагодиться, з’явиться можливість йти вперед та займатись запланованими на новий рік справами. Стрільців чекають цікаві знайомства, нові успіхи та здобуття свого місця під сонцем.

Козеріг

Ретроградний Меркурій до 18 січня сповільнюватиме Козерогів, звертаючи увагу на минуле. У першій половині місяця варто сфокусуватися на незавершених чи відкладених справах, щоби остаточно звільнитися від минулого.

У другій половині січня настане час змін, і вони обов’язково будуть на краще. Козерогам важливо пам’ятати про свої мрії і не звертати зі шляху, стикаючись з дрібними негараздами.

Водолій

Водоліям астролог рекомендує не починати січень з активних дій. Ретроградний Меркурій аж до 18 січня гальмуватиме активність, проте це не буде приводом для розчарувань. Представники Знаку зможуть без поспіху завершити потрібні справи, а також запланувати все те, що можна буде втілити в реальність у другій половині місяця і з легкістю залучити позитивні зміни.

Риби

Місяць починається з впливу ретроградного Меркурія, а це означає, що нічого нового не варто починати. Астролог рекомендує відмовитися від дорогих покупок та різкої зміни планів на користь завершення поточних справ.

Після 18 січня ситуація зміниться на краще, і представники Знаку зможуть залишити минуле позаду, щоб зосередитись на нових досягненнях та підкоренні бажаних висот.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page