fbpx
гороскоп
А що приготували й рекомендують карти Таро на завтра, суботу 26 листопада 2022 року? За гороскопом по Таро усі знаки зодіаку отримали рекомендації, передбачення й цінні поради, щоб субота перетворилася на вдалий день, а не суцільний провал

А що приготували й рекомендують карти Таро на завтра, суботу 26 листопада 2022 року? За гороскопом по Таро усі знаки зодіаку отримали рекомендації, передбачення й цінні поради, щоб субота перетворилася на вдалий день.

Отже вашій увазі. любі наші, Гороскоп на суботу, 26 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

ОВЕН – П’ятірка Жезлів

Овнам гороскоп карт Таро обіцяє насичений на пригоди день. Будьте уважні до знаків, які вам надсилає Всесвіт, а також не реагуйте на критику на свою адресу. Сміливо рухайтеся за своєю мрією і не думайте про те, що може чекати на вас завтра – всесвіт подбає про це.

ТЕЛЕЦЬ – Король Кубків

Не будьте боягузливими і нерішучими цього дня. Вам слід зібрати всю свою сміливість і спробувати зробити те, що ви давно мріяли. Вагання ваш головний недруг  він заважає вам йти далі і рухатися вперед. Будьте, подібно до Короля, сміливим і відчайдушним!

БЛИЗНЮКИ – Шістка Кубків

Настав час попрощатися з чимось старим, що заважає вам рухатися далі. Подумайте про те, що чи хтось заважає вам зробити крок назустріч своєму майбутньому.

Не намагайтеся обманювати себе, щоб уникнути руху вперед. Будьте чесними. Якщо ви заплуталися – спитайте пораду у близького друга.

РАК – Дама Жезлів

Дама Жезлів допоможе Ракам 26 листопада вирішити питання, яке давно їх хвилює. Ви зможете знайти відповідь і зрозумієте, що вам потрібно робити далі. Головне – не намагайтеся тікати від цієї відповіді, а сміливо прийміть її.

ЛЕВ – Вісімка Кубків

Для вас цей день буде максимально неприємним та невдалим. Можливо, виникнуть непорозуміння з близьким другом через дрібниці, а можливо втратите те, що вам дуже подобається.

Але не впадайте у відчай: зовсім скоро ви отримаєте те, що зможе покращити ваше життя і зможе допомогти вам у майбутньому.

ДІВА – Шістка Денаріїв

Ви стерли всі номери з минулого і постаралися втекти від нього. Але вам не вдасться зробити це, оскільки не розібравшись із привидами минулого – у вас не буде майбутнього.

Сміливо йдіть уперед і не бійтеся жодних перешкод, а минуле – це теж частина вашого теперішнього життя, прийміть цей факт.

ТЕРЕЗИ – П’ятірка Денаріїв

Вам необхідно відпочити та подумати про своє життя. Останнім часом ви дуже багато упускаєте і це негативно впливає на якість вашого життя. Намагайтеся сконцентруватися на позитиві й тому, що вас оточує, близькі люди – це головне.

СКОРПІОН – Верховна Жриця

Мудрість – ваш головний союзник. Будьте сильнішими за тих, хто намагається ставити вам палиці в колеса і не намагайтеся перемагати недругів хитрістю. Настав час стати сильнішим і перебороти свої страхи.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Кубків

Останнім часом ви у дуже складному фінансовому становищі. Будьте обережні, оскільки вам доведеться сильно заощаджувати, щоб вирішити усі проблеми. Не бійтеся експериментів – вони підуть на користь і принесуть гарний результат.

КОЗЕРІГ – Двійка Мечів

Вам слід бути уважнішими до своєї сім’ї. Останнім часом ви приділяєте своїм близьким дуже мало часу, і це негативно впливає на ваші стосунки.

Намагайтеся виправити ситуацію інакше надалі ви можете втратити зв’язок із сім’єю, справа може дійти навіть до розлучення.

ВОДОЛІЙ – Четвірка Кубків

У цей день ви отримаєте важливе повідомлення, яке в майбутньому може змінити ваші погляди на багато речей. Будьте уважні до знаків, які надасть вам всесвіт!

РИБИ – Суд

Будьте чесними перед усіма, а насамперед – перед самим собою. Вам доведеться ухвалити важливе рішення, яке зможе кардинально змінити ваше життя. Постарайтеся дати собі можливість відпочити – ви потребуєте відновлення.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.