fbpx
життєві історії
– А щo ти хoтіла? Ти знала, що заміж виходиш за чоловіка з дітьми! Ти дивись, а то Іра їх батькові віддати і на зовсім може! Вона з ними вже не справляється. А дітям чоловіча рука потрібна у вихованні. – У мене немає більше слів, у мене немає більше терпіння і як вийти з цієї ситуації я також не знаю

Колишня дружина мого чоловіка приперла нам своїх дітей на канікули?

І не на тиждень або два, а на всі три місяці і сказала, щоб батько підготував дітей до школи, купив все-все-все, навіть шкарпетки з трусами, написала повний список і поїхала до себе. За матеріалами

Їй треба працювати. Вона хоче хоч трохи спокою. І їй плювати, яким буде літо у нас.

А дітям 12 і 15 років. Старший пацан, а молодша дівчинка.

Аліменти за ці три місяці вона повертати не збирається.

Сказала, що це часткова компенсація витрат за поїздку дітей на море в травні. У неї в травні відпустка була.

Скажіть, що мені робити?

Чи повинна я терпіти ЧУЖИХ дітей в своїй квартирі?

Я нормально ставлюся до дітей чоловіка від першого шлюбу. Він їм допомагає, їздить в гості, вони часто приїжджають до бабусь і чоловік їх там відвідує. Але з ними дружби у мене немає. Ірина їх налаштовувала завжди проти мене, вважала, що я винна в тому, що вони розлучилися. Хоча ми з Сашею стали зустрічатися, коли вони були в розлученні вже два роки, він повернувся додому, жив в гуртожитку і працював у нас на підприємстві.

Але Ірина все перевернула так, як їй зручно. Зробила з себе жepтву і обливала мене брудом майже три роки. Вона сподівалася, що Саша мене кине і повернеться до неї.

Причина їх розлучення та ще … А чого я повинна мовчати? В її очах я вже була самою пропащою жінкою нашого містечка.

Розлучився Саша з Іриною після того, як вона стала гуляти і бігати відкрито за всіма мужиками. Це сталося 7 років тому.

Саша під час ремонту їх квартири отримав важку трaвму. Він довгий час лежав у лікарні, а потім заново вчився ходити. І вчився ходити він у батьків. Його на ноги піднімали мати з батьком і брат. А дружина в цей час жила в іншому місті, за 50 км і займалася вихованням дітей.

Коли Саша трохи встав на ноги і на милицях повернувся в сім’ю, Ірина сказала, що їй iнвaлід не потрібен і він може бути вільний. Саша знову повернувся до батьків. Рeабiлітація пройшла успішно, а його дружина на той момент вже жила з третім чоловіком. Про це говорили і сусіди, і діти. То у них живе дядя Міша, то дядько Вітя, то дядько Сергій …

Саша подав на розлучення і залишив колишній дружині все разом з квартирою.

Я знала, що у Саші є діти.

Я знаю, як чоловіки після розлучення спілкуються з дітьми. Я знала, що у нього аліменти. Я навіть дізналася від його колишньої дружини, що вона з приводу нього і мене думає. Але уваги особливого я на все це не звертала.

Ми прожили рік у цивільних відносинах, а потім зареєстрували шлюб.

Зараз нашому синові два роки і я в дeкрeті. Живемо ми в моїй двокімнатній квартирі, будуємо будинок. І ось цих дітей колишня мого чоловіка привезла в МОЮ квартиру! У двокімнатну !!! Дітей, які мене ненавидять! Дітей, які рік тому сказали своєму батьку привселюдно, що у них немає ніякого брата, а та дитина, яку я наpoдила, нехай здoхне!

І після всього цього ЦІ діти живуть у нас вже більше місяця.

Як живуть?

Мене тихо ненaвидять. Поки батько на роботі, вони творять, що хочуть і мене не чують. Я для них пусте місце. Дитину явно не ображають, але намагаються його не помічати. Оля може включити голосно музику, коли дитина спить, Ілля може мaтюкaтися при мені, а потім каже батькові, що цього не було.

Батьки Сашка дітей до себе взяти не можуть, у них дочка наpoдила, там маленька дитина, вони працюють.

Батьки Ірини теж не можуть взяти підлітків до себе. Їм не можна хвилюватися, у Валерія Петровича був iнсyльт, а за підлітками потрібне око та око. Вони не справляються … Ганна Миколаївна, мама Ірини, мені видала:

– А що ти хотіла? Ти знала, що заміж виходиш за чоловіка з дітьми! Ти дивись, а то Іра їх батькові віддати і на зовсім може! Вона з ними вже не справляється. А дітям чоловіча рука потрібна у вихованні.

Читайте також:СЬОГОДНІ СВОЇ ІМЕНИНИ СВЯТКУЮТЬ ЮРІЇ: ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ АНГЕЛА! НЕХАЙ ЦЕЙ ДЕНЬ БУДЕ ДІЙСНО РАДІСНИМ І НАПОВНЕНИМ БОЖОЮ ПРИСУТНІСТЮ! 

А я справляюся!

У мене немає більше слів. У мене немає більше терпіння. Зрозуміло, Саша не може кинути роботу і займатися дітьми. Зрозуміло, що діти не маленькі, але їм треба приготувати поїсти 3-4 рази на день. Самі вони не готують, а дозволяти їсти все, що вони захочуть – ніяких грошей не вистачить. Але і це ще не найcтрaшніше …

Оля крaде у мене прикраси, ходить в них перед подружками. Тягає косметику, забрала дорогу туaлетну воду. У своє виправдання говорить, що я брешу.

Ілля крaде гроші. Не багато, але щодня. Навіть з сумочки крaде і теж каже, що я брешу.

Мені морально важко. Мені так важко, що я вже не знаю, як бути?

Іноді хочеться взяти дітей разом з їх батьком і викинути з дому. Нехай всі йдуть туди, звідки прийшли. Але ж Саша непогана людина, просто колишня дружина у нього нахабна і безпринципна cтeрва.

Скажіть, що мені робити? Чи повинна я терпіти ЧУЖИХ дітей в своїй квартирі?

Фото ілюстративне, з відкитих джерел

facebook