fbpx
життєві історії
– А у нас Оксанка знову заміж виходить! Уявляєш? В третій раз! І хлопець такий хороший. – Так, щастить … Ось правильно моя мама каже – заміж виходять одні й ті ж.  Оксанці скільки? Двадцять вісім? І без п’яти хвилин три рази заміжня вже. Мені ось тридцять, і – ні півраза! 

– А у нас Оксанка знову заміж виходить! – розповідала дівчина в маршрутці подрузі. – Уявляєш? В третій раз! І хлопець такий хороший. Недурний, прикольний, з почуттям гумору, руки у нього з того місця, що треба. Ми з ними на шашлики їздили, так Оксанка – як королева! Він їй і подасть, і принесе все, такий турботливий… Працює, квартира своя у нього, машина. Ех! Везе ж деяким! За матеріалами

– Так, щастить … Ось правильно моя мама каже – заміж виходять одні й ті ж, – зітхнула інша дівчина. – Оксанці скільки? Двадцять вісім? І без п’яти хвилин три рази заміжня вже. Мені ось тридцять, і – ні півраза! Хоча і чоловіки кругом є, і відносини були. Що вона таке робить, цікаво, що пропозиції руки і сеpця отримує регулярно?

– Слухайте, а як її новий наречений, цікаво, відноситься до того, що у нареченої третій шлюб вже? – вступила в розмову ще одна подруга. – Все-таки, напевно, не кожному мужику таке сподобається…

– Чесно кажучи, я те ж саме у неї потихеньку запитала! – тут же відреагувала перша подруга. – Кажу, а твого жениха не бентежить, що він стане третім за рахунком чоловіком? А Оксанка мені, така – а я, мовляв, це йому не говорила, навіщо його нервувати?

– Як – не говорила? Ну дає! Так хіба можна? А якщо він дізнається?

– Ну … Якщо подумати – а що таке він дізнається? Він одружується на тридцятирічній жінці, аж ніяк не на вчорашній школярці. Це саме по собі має на увазі, що у нареченої за плечима якесь минуле. Хіба ні?

– Не знаю … На мій погляд, минуле – це одне, а два офіційні шлюби – це вже інше…

– Та ну тебе, Катька, в чому різниця-то? Дітей від попередніх шлюбів у Оксанки немає, власності ні з одним з чоловіків теж не нажили. Жили на орендованих квартирах, з першим взагалі менше року, по-моєму, з другим – років зо три… Про що говорити? Розумна жінка свою таємницю розповідати майбутньому чоловікові не стане.

Читайте також:ТАМАРУ НE ВPЯТУВAЛИ. ТPYНУ З ТIЛОМ МИ НЕСЛИ ДО САМОГО КЛAДOВUЩА, НЕ СТАВИЛИ НА МАШИНУ, І ВСIМ ЗДАВАЛОСЯ, ЩО ЦЕ ПОМИЛКА, АБО ПРОСТО CТРAШНИЙ СОН, ТА АЖ НІЯК НЕ РЕАЛЬНІСТЬ

А ви згодні з тим, що кількість шлюбів у нареченої в минулому, при відсутності дітей і інших наслідків – інформація, яка майбутнього чоловіка ніяк не стосується?

Цілком порядно про це промовчати?

Зрештою, деякі дівчата до тридцяти років, буває, проходять і Крим, і Рим, і десятки ліжок, і нічого – потім виходять заміж і стають добропорядними матерями сімейств і вірними дружинами. І вже напевно своїм чоловікам досконально про свої пригоди не розповідають.

Ця Оксана в порівнянні з ними взагалі лагідна овечка. Подумаєш, сходила два рази до РАГСу, ну і що? Нема про що говорити!

Чи все-таки офіційний шлюб – справа серйозна, і новий чоловік повинен бути в курсі?

Що думаєте?

Фото ілюстративне, з відкритих джерел