fbpx

А у вас теж так? Бабуся намагалася маму мудрості навчити, але це не допомагало, вони й досі так живуть. Та і я недалеко від “яблуньки”. Чоловік постійно шукає роботу з гідною зарплатою, та ще й примудряється взяти кредит у банку, то на новий телефон, то на поїздку на відпочинок. Йти служити на 100 000 гривень не бажає. Не вибереться він зі своїх боргів без мене

Після заміжжя моє життя, як під копірку, схоже на життя моїх батьків, і я також будую свої стосунки з чоловіком, як і моя мама з батьком. Але, розуміючи це, я все одно нічого не можу змінити.

Мій батько непогана людина, але зовсім не пристосована до сімейного життя. Мало того, що у нього не було постійної роботи, то він примудрявся ще й боргів набратися. Коли мама починала його вичитувати, він не ображався, а ще й заспокоював, ось мовляв, знайду скоро нормальну роботу, тоді не лише борги віддамо, а й ти не працюватимеш.

Кілька разів мама кидала тата і йшла до своїх батьків, але через тиждень поверталася назад, і не тому, що тато просив повернутися, він навіть не приходив до нас, а тому, що тато сам пропаде.

Бабуся намагалася маму мудрості навчити, але це не допомагало. До речі, так вони й досі живуть. І не тільки вони, тепер і я живу так, тобто “яблучко від яблуньки” недалеко.

Чоловік мій постійно шукає роботу з гідною зарплатою, та ще й примудряється взяти кредит у банку, то на новий телефон, то на поїздку на відпочинок. І робить це так, ніби він сам заробив на відпустку для сім’ї. Йти служити на 100 000 гривень не бажає, хоча я б не проти: і змужнів би, і ремонт би рнарешті зробили.

А в усьому іншому Остап прекрасна людина, і вдома все допоможе, і не закатуватиме сцени з дрібниць.

Про розлучення в мене ніколи не виникало навіть думки, бо знаю, що не вибереться він зі своїх боргів без мене, та й люблю я його і жалію. І згодна з мамою, яка казала: «Пропаде він без мене».

Ось таке в мене життя, точнісінько, як у мами.

Передрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page