fbpx
гороскоп
А я думаю, що це моя свекрушенька вчить і вчить мене, як жити! А потім зазирнула у цей гороскоп і все зрозуміла. Про інші два знаки теж правду сказано

А я думаю, що це моя свекрушенька вчить і вчить мене, як жити! А потім зазирнула у цей гороскоп і все зрозуміла. Про інші два знаки теж правду сказано як на мене.

Свекруха в мене – Діва, тітка – Риби, а чоловік Стрілець. І у всіх одна й та сама риса.

Астрологи визначили знаки Зодіаку, які люблять роздавати непрохані поради.

Діва

Постійне прагнення Дів до досконалості гарантує, що Діва схильна засуджувати інших людей та їхні життєві рішення.

Купуєте ви меблі, готуєте. прибираєте або навіть шукаєте чоловіка – Діва матиме саме для вас широкий набір порад, які, вона переконана, допоможуть вам прийняти рішення.

Але треба сказати, що їхня душевна і тактовна манера давати мудрі поради часто викликає симпатію у всіх їхніх близьких, і вони дослухаються доброї Діви.

Риби

Риби – емоційний водний знак, чиє серце звернене до людей, що їх оточують, до їхніх переживань і проблем.

Риби роблять все, від пожертв на благодійність до допомоги нужденним. Надзвичайно доброзичливі Риби вважають себе благодійниками. Певне, саме з цієї причини вони вирішили роздавати поради оточуючим людям, сподіваючись змінити їхнє життя на краще. Але найчастіше цих порад у Риб ніхто не просить.

Стрілець

Просять вас про пораду чи ні, якщо ви представник цього знаку Зодіака ви їх поради чи ні, ви її дасте і цим постійно робите помилку, адже ваші поради часто людям не на користь, а навпаки.

Хоча Стрільці роблять це з хороших спонукань, вони не можуть стримати власну думку і, як правило, мають владний вплив на життя своїх близьких. Аце неодмінно трохи дратує декого з ваших друзів, тому не дивуйтеся, що до вас відповідне ставлення.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.