fbpx
життєві історії
“А я хочу, щоб ти взяла сукню, мене не хвилює питання грошей!” Жінка боязким тоном каже: “Дорого, давай краще тобі пальто купимо”. Дочка продовжує тиснути. Я проходжу в цей магазин і думаю, що це так не гарно вимагати у матері купити дорогу річ, тим більше в такому віці

У торговому центрі спостерігала на днях таку картину:

Мама з донькою років 20-22 стоять біля одного магазинчику. Дочка на підвищених тонах говорить мамі: “А я хочу, щоб ти взяла сукню, мене не хвилює питання грошей!” Мама боязким тоном каже: “Дорого, давай краще тобі пальто купимо”.

Дочка продовжує тиснути. Я проходжу в цей магазин і думаю, що це огидно вимагати у матері купити дорогу річ, тим більше в такому віці.

Поки дивилася собі спідничку, вони зайшли в мій магазинчик. Ну, думаю, здалась матір. А дочка бере сукню, дає матері і та йде в примірювальну. Виходить в ньому так сором’язливо. Сукня сидить дуже круто. Дочка посміхається, говорить:

“Беремо”, – дістає свій гаманець і оплачує. Мама її щось намагається протестувати, а дочка так строго: “Ти мене весь час одягала, як мені хотілося, моя черга”.

На це так мило було дивитися.

Миру та добра вам усім!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook