fbpx

А я вважаю, що наша любима невістка могла б підробляти хоч трохи, допомагати чоловікові! Ну і що, що дитина маленька! У всіх у нас діти були і є, і всі ми якось крутилися! А якби чоловіка взагалі не було? Зараз багато жінок у декреті працюють вдома

А я вважаю, що наша любима невістка могла б підробляти хоч трохи, допомагати чоловікові! Ну і що, що дитина маленька! У всіх у нас діти були і є, і всі ми якось крутилися! А якби чоловіка взагалі не було? Зараз багато жінок у декреті працюють вдома.

В’яжуть, шиють, сусідських дітей із саду забирають. Та в наш час підробіток можна знайти на будь-який смак! Було б бажання. Але ось тільки не царська ця справа, так. Наша нічого не хоче! Сіла на шию чоловікові та лапки звісила! Тьху!

Син Світлани Петрівни, молодий батько сімейства, працює повний робочий день, із десяти до семи, в офісі. Робота не найважча, з договорами та документами. Зарплата середня, але зараз, у кризу, коли в компанії урізали всі премії та бонуси, грошей вистачає в обріз. Тільки на їжу.

— Треба радіти з того, що є, — повчально каже чоловік дружині. — Добре, що контора тримається на плаву, не звільняють. Дах над головою і шматок хліба є вже добре в наш час! Люди і того не мають.

Але радіти молода дружина не виходить.

— Чоботи розвалилися, ноги мокрі вічно, зуб болить, лікувати нема на що! — зітхає вона. — Куртка зносилася вже, але про те, щоб нову купити, зараз і мови немає — треба взуття дитині. Ніколи не думала, що до такого доживемо. А найприкріше — чоловік і не свербить, щоб заробити додатково.

Пропонує це зробити мені, мовляв, якщо тобі мало, наперед! У голові не вкладається! Я сиджу з дитиною, дитина дуже рухлива, не хвилини не сидить на місці, постійно кудись лізе, треба стежити. Ну яка підробка? Як? коли? Заробити на сім’ю має чоловік! Адже він на основній роботі не пахне. Цілком міг би щовечора робити щось ще.

А як вважаєте ви, хто правий?

Чоловік повинен утримувати сім’ю, доки дружина сидить із спільною дитиною? Чи можна сказати, що він виконує свій обов’язок, якщо дає грошей лише на хліб та воду?

Так, на свої «хотілки» дружина має заробити сама, але чи можна назвати «хотілками» нові чоботи у разі, коли старі протікають, чи елементарне лікування зубів?

Чи свекруха права, невістка «могла б і підробляти, допомагати чоловікові, а не сидіти на шиї та не пиляти»? Але ж чоловіка теж треба пошкодувати.

Дружина сидітиме вдома з однією дитиною, а чоловік горбатитиметься на двох роботах? Хіба це справедливо?

Наймати няньку — та на які гроші, у них на їжу вистачає важко. Свекруха теж не перетрудиться.

Як вважаєте, кому потрібно в такій ситуації діяти: чоловікові шукати другу роботу чи дружині «щось вигадувати із підробітком»?

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page