fbpx

А я вже зрозуміла, що Юрко на мені ніколи не одружиться! П’ятий рік уже разом живемо, а віз і нині там. Спочатку казав, що обов’язково до загсу підемо, тільки от треба то проект закінчити, то у відпустку з’їздити, то день народження відсвяткувати, то грошей треба. А тепер уже взагалі заявляє, а що тебе не влаштовує? Ми ж добре живемо і так, мовляв, без паспортного штампу. Хоча я сто разів пояснювала, казала, що для мене бути офіційною дружиною дуже важливо. І дитину я дуже хочу. Адже мені вже тридцять два!

Поки що немає нових стосунків, не розривай старих?

— А я вже зрозуміла, що Юрко на мені ніколи не одружиться! — сумно розповідала молода жінка двом подругам. — П’ятий рік уже разом живемо, а віз і нині там. Спочатку казав, що обов’язково до загсу підемо, тільки от треба то проект закінчити, то у відпустку з’їздити, то день народження відсвяткувати, то грошей підкопити.

А тепер уже взагалі заявляє, а що тебе не влаштовує? Ми ж добре живемо і так, мовляв, без паспортного штампу. Хоча я сто разів пояснювала, казала, що для мене бути офіційною дружиною дуже важливо. І дитину я дуже хочу. Адже мені вже тридцять два! Давно час потурбуватися.

— Так. Схоже, глухий кут! – Співчутливо зітхнула одна з подруг. — Не потрібні йому, швидше за все, ні сім’я, ні діти. А жити із тобою просто зручно. Затишок, їжа, прасовані сорочки, чисті шкарпетки. Куди краще ніж одному. Навіщо він тобі потрібний, такий? Лише час втрачаєш. Кидай ти його! Знайдеш нормального, з яким і сім’ю створиш, і дітей народиш!

— Я й не маю сумніву, що знайду! Саме цим зараз і займаюсь. На сайтах зареєструвалася, в соцмережах сиджу, знайомлюся, переписуюсь, спілкуюсь. На роботі фліртую із парою колег. Клієнт наш тут мене на машині підвозив, так дивився зацікавлено. Телефончик узяв! Може, щось і вийде. Тож я, як зараз кажуть, в активному пошуку!

— Стривай. Як це «у пошуку»? Ти ж із Юрієм живеш зараз? Чи ні? Чи ми чогось не розуміємо? — здивувалися подруги

– Так, живу з Юрієм, і що? Що вас прямо так дивує? Мені теж з ним жити зручніше, ніж одній! Чому я повинна уникати налагодженого побуту, квартири, до якої звикла. Навіщо позбавлятися зручностей? Ні, ну це красиво, звичайно, піти в нікуди і розпочати життя з нуля. Але непрактично! Та й з пошуком цим найпростіше. Я не поспішаю, не кидаюся на першого-ліпшого, у мене немає паніки від того, що я одна, а час іде, а раптом нікого взагалі більше не знайду.

Просто живу на своє задоволення! Зустрінеться хтось, зав’яжуться нові стосунки — піти від Юрки я завжди встигну. А поки не поспішаю. Чоловіки часто-густо так роблять, між іншим, і нічого! Живуть із зручною жінкою, поки доглядають ту саму. А як тільки доглянуть, то зручну в брухт, а з новою тут же в загс — що, не так, чи що? Вчіться, дівчата! Думайте про себе.

То, може, молодець дівчина правильно розсудила? Думати треба про себе і діяти у своїх інтересах.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page