fbpx
життєві історії
А я їй сказала: – Не треба мені ні кого шукати. Я люблю свого чоловіка і мене він в усьому влаштовує. Нехай іноді ми живемо без грошей, але зате спокійно!

Заміж я вийшла в 19 років. Народила дитинку, зараз доньці вже 5 років. З чоловіком живемо не погано, обидва працюємо, ось тільки житла свого немає.

Мати завжди говорить:

– Ось у свекрухи чотирьох кімнатна квартира, нехай розміняє і буде у вас своє житло.

Я завжди їй кажу, що крім мого чоловіка є ще два брата. Раптом колись ми всі туди прийдемо і будемо там жити, бо вони теж одружені і свого житла немає. А ми собі самі заробимо.

Приїхали днями до моїх батьків гості, рідна сестра моєї матері. Подзвонили, щоб ми прийшли в гості.

Чоловік був у від’їзді і тому з дитиною я пішла одна. Та й тітку хочеться було побачити, давно не бачилися. Посиділи ми з годину, гості вже розслабилися.

Я не стала випивати тому рано вставати дитини в садок, а мені на роботу. Спочатку всі сиділи, жартували, а потім все і почалося, моя мама почала відкрито з тіткою обговорювати мого чоловіка.

А тітка і говорить: – Машка, давай знайдемо тобі багатого з квартирою, а чоловіку твоєму якусь бомжиху.

А я їй сказала: – Не треба мені ні кого шукати. Я люблю свого чоловіка і мене він в усьому влаштовує. Нехай іноді ми живемо без грошей, але зате спокійно.

Тоді тітка захотіла сфотографуватися з моєю донькою і відправити фото родичам свого чоловіка через соціальні мережі, похвалитися яка у неї внучка.

Я їй заборонила викладати фото з моїм дитина. Тому що я за безпеку моєї дитини. А вона мені заявила: – Що ти її від усіх ховаєш? Чи не від чоловіка вона у тебе?

Мені стало так прикро. Я не стала виправдовуватися, зібрала дочку і пішли додому. Ось так і пройшла наша довгоочікувана зустріч з родичами. А мати навіть не заступилася.

Не бачила їх років п’ять і ще б стільки не бачити.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page

facebook