fbpx
життєві історії
– Або продаєш квартиру і ми купуємо автомобіль, або прощавай, навіть аліментів від мене не отримаєш і поїдеш в село до батьків з дитиною!

Наша знайома вже досить давно заміжня. Шлюб зареєстрований. У цьому шлюбі навіть є дитина. Я б напевно за таке чудо заміж не пішла. Між собою ми його називаємо «атракціон небаченої жадібності».

Приклад: вони пішли в ресторан. Причому я з нею в цьому ресторані була, там дуже гарне ввічливе обслуговування. Ми завжди залишаємо чайові.

І тут вона з нами сходила (запросили ми її). Потім розповіла чоловікові і попросила повести її в цей ресторан на її ж день народження.

Сходили… чайку попити, салатик їй поперек горла став. А далі вони розплачувалися. Він офіціантці на чай залишив копійки!!!

Моя знайома трохи з сорому не згоріла. Їм принесли книжечку зі здачею, там лежали купюри і монети. Так він купюри забрав, а кілька копійок запропонував офіціантці. Та чемно відмовилася. Природно, що більше моя знайома туди вже не ходила, бо соромно.

Народилася у них дитина. Так чоловік прийшов до неї в пологовий будинок перед випискою і струсив з неї всі наявні гроші (які їй батьки принесли), щоб зустріти її красивим букетом.

Ось сволота, вибачте, він до такої міри знахабнів, що перед дружиною вже не соромиться бути мужиком, а перед сторонніми ще боїться, хотів справити враження! Зустрів, справив.

І таких випадків – огого! Ну я б зрозуміла співмешканка, без дітей! Ну що тобі ще треба? Потім ми дізналися, що знайома не знає скільки чоловік отримує – він її докоряв тим, що вона з ним через гроші! Через які млинець грошей?

Якщо цей чоловік, дружині давав 500 грн. на тиждень на продукти і дуже засмучувався, якщо вона не вкладалася. Решту грошей вона повинна була доповісти зі своїх, які вона отримувала в декреті.

Тим самим вона доводила, що любить його, і живе з ним не через гроші. Де він там гроші побачив, не ясно до цього часу.

І таких прикладів дуже багато. Наші спроби пояснити їй, що вона зв’язалася не просто зі жлобом, марно.

А тут випадок підвернувся. Справа в тому, що вони жили в його квартирі – однокімнатній, що дісталася йому в спадок. А тут і їй спадок у вигляді квартири прилетів. Вона цю квартиру почала здавати.

Як ви думаєте, хто їздить і забирає гроші, відкладаючи їх на свій рахунок, нібито для сім’ї? Правда, тривало це лише пару місяців, потім її батьки про це дізналися, і перекрили зятю канал надходження готівки.

І сталося страшне! Чоловік вирішив, що та квартира їм не потрібна, а потрібна машина. Во, не аби як. І він поставив умову: або продаєш квартиру і ми купуємо автомобіль, або прощай, навіть аліментів від мене не отримаєш, їдь до батьків з дитиною!

Нарешті у нашої знайомої відкрилися очі. Ми їй і говоримо, а навіщо до батьків? Квартира-то є! Вона якось повеселішала. Коротше вони розлучилися! Вона працюватиме вийшла коли ще дитині року не було, а зараз йому вже більше чотирьох.

Аліменти він звичайно намагається платити мінімальні, але вона вже не дивується, все зрозуміла. Але самим забавним в цій історії став подарунок від її дядька. Він звичайно не мільйонер з Канади, а всього лише господар якийсь лісопилки.

Але раз на кілька років приїжджає до нас. Ось він і приїхав через деякий час після розлучення. Дізнався всю історію. Людина він одружений, солідний, дітей у нього немає. Коротше, повернувся він через рік після цієї історії і подарував племінниці ту саму машину про яку її колишній чоловік мріяв. Ось так. Навіть заздрю, чесно кажучи))).

І так, вона на зустріч з колишнім чоловіком приїхала, звичайно ж на цій машині. Класика жанру. Я б теж, напевно, так вчинила.

Ні, чоловік не стрибав навколо машини, тримав особа, показував цілковита байдужність і відсутність інтересу. А потім «випадково» зустрівся з моїм чоловіком і запитав звідки у його колишньої така машина. Мовляв вона в позашляховику нерозумно виглядає. Дуже довго на цю тему говорив. Ну ну!

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page

facebook