fbpx
Без рубрики
Алан Бадоєв показав свою 17- річну доньку, з якою зустрівся вперше від початку війни

Український режисер Алан Бадоєв вперше за п’ять місяців залишив територію України.

Як раніше розповідав Алан Бадоєв, він полетів у справах. І, як з’ясувалося, зірковий батько хотів побачитися з донькою від шлюбу з Жанною Бадоєвою, 17-річною Лолітою.

На сторінці в Instagram Бадоєв запостив декілька знімків зустрічі з дівчиною, яка, до речі, на нього дуже схожа.

Наразі Лоліта перебуває десь у Європі, втім де, Бадоєв уточнювати не став. Він показав, як вони з донькою проводять разом час – ходять до ресторану, разом вранці п’ють каву на затишних вуличках.

Фани зробили припущення, що батько та донька перебувають у Франції.

“Forever LO. Є таке кохання, що більш схоже на магію… Перша зустріч із донечкою. Більше ніж просто ранок… Подих”, – так прокоментував фото з Лолітою Алан.

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України Алан Бадоєв перебував у Києві. Режисер активно підтримує українців та перейшов на українську мову. Також Бадоєв та канал 1+1 оголосили збір матеріалів для спільного документального фільму “Довга доба”.

Стрічка стане першим великим проєктом, який у художній формі осмислює свіжі та ще такі події війни, яку Росія розв’язала проти України.

А днями Алан Бадоєв представив перший тизер документальної стрічки про життя українців до та після повномасштабного вторгнення РФ до України.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page