fbpx
життєві історії
Але коли я запитала, чи любить вона мене, вона відповіла тихо, ледве чутно, і з якимось сумом у голосі: «Так». А я сказала мамі: «Ні, ти по-іншому мені це скажи, щоб потім, через багато років, я згадала цю розмову». Але мама мовчала

Моя мама на небесах вже два роки. Сьогодні День народження тата, і вона саме сьогодні мені наснилася. Мама обіймала і цілувала мене, наче боялася, що я зараз прокинусь і знову зникну!

За її життя ми з мамою були не просто мати і дочка, нас об’єднувала і досі об’єднує якийсь незримий духовний зв’язок.

Навіть тепер, коли матусі немає, мене не залишає почуття, що вона поруч зі мною завжди, і навіть ще ближче, ніж раніше. Це важко пояснити словами, це можна лише відчувати серцем, душею. Уві сні мама посміхалася, ласкаво обіймаючи та цілуючи мої руки. Але коли я запитала, чи любить вона мене, вона відповіла тихо, ледве чутно, і з якимось сумом у голосі: «Так». А я, забувши, що мами вже немає і це всього лише сон, сказала мамі: «Ні, ти по-іншому мені це скажи, щоб потім, через багато років, я згадала цю розмову».

Але мама мовчала. І поступово вона почала зникати. І лише тут я усвідомила, що я сплю та бачу сон. Я прокинулася з відчуттям внутрішнього тепла та спокою, ніби реально мене відвідала моя кохана, моя найкраща у світі матуся.

Бережіть своїх мам!

Автор: Євгенія

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!