fbpx
життєві історії
Але Максим наполіг, сказав, що його мама запрошує прийти разом, і довелося погодитись. За тиждень пішли знайомитися з моїми батьками. Тут я вже була спокійна, я ж вдома, та й батьки у мене добрі. Але сталося все інакше. Коли максим подарував мамі шикарний букет троянд, вона сказала, що ніколи не любила троянди

З Максом ми разом вже більше двох років і він вирішив, що настав час познайомити мене зі своїми батьками. Про весілля поки що не йдеться, не на часі, просто ми з ним хочемо жити разом, орендувати квартиру.

Я довго не погоджувалася, адже заміж офіційно він мене поки що не кличе, то навіщо знайомитися з його батьками. Може, я ніколи і не стану їхньою невісткою. Але Максим наполіг, сказав, що його мама запрошує прийти разом, і довелося погодитись.

Я дуже хвилювалася, довго вибирала сукню і, зрештою, купивши торт і пляшку гарного ігристого, я поїхала в гості.

Нас уже чекали, був накритий стіл. Я помітила, що мама Максима теж трохи переживає. Після обіду, коли ми пили чай, трохи розслабилися і вже могли спокійно спілкуватися. Потім я запропонувала Максовій мамі допомогти прибрати зі столу, разом  з нею ми вимили посуд, розмовляли, поки чоловіки на балконі говорили про своє. Коли йшла від них, я відчувала себе в їхній родині своєю, виявилося, що даремно хвилювалася.

За тиждень пішли знайомитися з моїми батьками. Тут я вже була спокійна, я ж вдома, та й батьки у мене добрі. Але сталося все інакше. Коли максим подарував мамі шикарний букет троянд, вона сказала, що ніколи не любила троянди, а улюблені квіти її, виявляється, лілії.

Тато вирішив трохи згладити перше враження, запросивши нас до столу. Тут після першого тосту мама запитала, чому Максим не хоче одружитися, сказала, що цивільний шлюб це несерйозно, і вона не погоджується на такий варіант.

Розмова не клеїлася, і незабаром Максим сказав, що йому час йти. Я пішла провести його, вибачилася за такий прийом, але бачила, що коханий засмучений.

Виною виявилася я, що не попередила щодо квітів, і взагалі про те, що батьки так налаштовані проти нього.

Я тепер дуже переживаю, що спільну мову вони знайдуть не скоро, якщо взагалі знайдуть. Що я можу зробити, аби допомогти батькам і коханому порозумітися краще? Як поводитися?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.