fbpx
життєві історії
Але одного разу Володимир прийшов з валізою і слізно сказав, що більше не може жити з дружиною під одним дахом і попросився до Світлани, яка жила тоді ще на старій квартирі. Прихід Володимира став для неї несподіваним і вона стояла в дверях в роздумах

Коли ми переїхали в новий будинок, то подружилися з чудовими сусідами поверхом нижче. Це була подружня пара, приблизно, одного віку – років п’ятдесяти. Світлана відмінна господиня, Володимир – мужик не лінивий, дачу відремонтував, у будинку все, що потрібно налагодив, переставив. Дивишся на них і думаєш: живуть же люди! У родині все гаразд і по життю виходить складно.

Але не дарма кажуть, що чужа душа – темний ліс, а чужа сім’я за дверима не видно.

Приблизно через рік поїхали ми всією сім’єю у відпустку на місцевий курорт. Через пару тижнів повертаємося і я дізнаюся, що зразкова сім’я нашого під’їзду розпалася. Мені взагалі нічого не було зрозуміло, тому що завжди бачила їх дружними і поважними один до одного. А тепер, виявляється, Володимир взагалі вдома не живе.

В душу до Світлани не стала лізти і розпитувати про причини розлучення. Але через кілька днів вона і сама до мене прийшла. І тут я дізналася, що насправді ховалося за дверима на вигляд благополучних сусідів.

– Соромно як! – почала розповідати Світлана. – Ви, напевно, теж чули, як він з розуму сходив: на мене кричав, двері гримав.

Я зізналася, що взагалі нічого не знаю і не чула і що для мене дивно дізнатися, яким буйним може бути Володимир.

І тоді Світлана розповіла історію її невдалого заміжжя. До знайомства з Володимиром у неї був чоловік, з яким дуже добре жила, але з ним сталася біда. А у Володимира була сім’я, але він пішов від дружини і дітей.

Світлана зізналася, що перед тим, як не стало чоловіка, вона зустрічалася з Володимиром, коли він був ще одружений і дуже шкодує про це. Заміж за нього вона не збиралася виходити.

Але одного разу Володимир прийшов з валізою і слізно сказав, що більше не може жити з дружиною під одним дахом і попросився до Світлани, яка жила тоді ще на старій квартирі. Прихід Володимира став для неї несподіваним і вона стояла в дверях в роздумах.

– На вокзалі мені чи що ночувати? – запитав Володимир, стоячи з валізою в дверях.

І Світлана впустила його в той вечір, подумавши, що йому і справді з тієї дружиною важко жити.

Тут як раз новий будинок здавався, і Світлана вклала накопичені разом з першим чоловіком, якого не стало, гроші в нову квартиру. Але в новий будинок вона переїхала разом з Володимиром. Те, що Володимир може і цвях забити, і тимчасову будівлю побудувати, це так і є. І Світлана спочатку раділа вмінню чоловіка.

Без будь-якого жалю виділяла гроші з сімейного бюджету на подарунки його дітям: шубку для дочки, дорогий комп’ютер і телефон для сина. Вона працювала в торговій фірмі і отримувала більше ніж Володимир, тому і в плані речей могла більше дозволити собі.

Але з часом став він просити прописати його в новій квартирі, а Світлана не хотіла, немов зупиняло її щось. І тоді Володимир, як з ланцюга зірвався: почав кричати і вимагати свою частку за квартиру, перестав віддавати зарплату. А одного разу закрив Світлану в туалеті на дві години і вимкнув світло. Вона просила відкрити, а він підходив і стукав кулаками по дверях, всіляко обзиваючи її. Після цього випадку Світу змінила замки і терміново подала на розлучення.

Слухаючи Світлану, я не могла повірити, що добродушний на вигляд людина може бути таким. Незабаром Світлана розлучилася з ним, залишивши за собою квартиру, хоч Володимир і намагався через суд розділити житло. Зате він забрав іномарку її колишнього чоловіка, а також гараж і дачу.

Загалом, не з одним чемоданом пішов він від неї. Але на цьому Володимир не заспокоївся: півроку він дзвонив Світлані на домашній телефон і говорив всякі дурниці. В результаті, Світлана потрапила в лікарню.

Відстав Володимир тільки коли повернувся в свою першу сім’ю, тоді і Світлана зітхнула спокійно. А з часом зрозуміла, що за її рахунок хотів другий чоловік першу сім’ю утримувати на широку ногу, щоб перед дітьми виправдатися. Світлана хоч і не жадібна жінка, але квартирою ділитися не була готова.

Тепер вона рада, що розв’язалася з невдалим заміжжям і, розповідаючи свою історію, попереджає, що раптово з’явився на порозі коханець з валізою – це ще не привід турбуватися про те, що йому ніде жити. Тим більше приймати на свою житлоплощу.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!