fbpx
життєві історії
Але варто було прийти до них в гості маминій подрузі тітці Тамілі, як мама, вся сяючи, діставала сережки, які сама собі купила і говорила, що це їй подарував чоловік і який він у неї хороший і які у них чудові взаємини. Вона обернулася і побачила, що її батько катає на санчатах якогось маленького хлопчика, і той називає його батьком. – Бажаю тобі, Улянко, щастя, і щоб у тебе в сім’ї були нормальні стосунки, а не такі, які були у нас з твоєю недалекою мамою!

Бажаю тобі, Улянко, щастя, і щоб у тебе в сім’ї були нормальні стосунки, а не такі, які були у нас з твоєї недалекою мамою!

Коли Уляна була маленькою, вона не розуміла, чому її батьки постійно говорять неправду. Коли вони були втрьох вдома, мама, тато і Улянка, то батьки сиділи по різних кімнатах і майже ніколи не спілкувалися між собою.

Але варто було прийти до них в гості маминій подрузі тітці Тамілі, як мама, вся сяючи, діставала сережки, які сама собі купила і говорила, що це їй подарував чоловік і який він у неї хороший і які у них чудові взаємини.

Подруга мами дуже їй заздрила, про що постійно відкрито і говорила.

Одного разу Уляну запросила її подружка в інший район міста покататися з великої гірки. Уляна, звичайно ж, погодилася.

Коли вже вони накаталися і збиралися було додому, Улянка почула знайомий голос. Так, це був голос її батька. Вона обернулася і побачила, що її батько катає на санчатах якогось маленького хлопчика, і той називає його батьком.

Батько дуже перелякався, помітивши Уляну, і сказав, щоб вона нічого не розповідала мамі.

Відтоді минуло 13 років.

Уляна виходила заміж.

Батько дуже допоміг їй з весіллям, але і зіпсував його водночас.

Піднявши келих на весіллі, він сказав:

– Бажаю тобі, Улянко, щастя, і щоб у тебе в сім’ї були нормальні стосунки, а не такі, які були у нас з твоєї недалекою і нерозумною мамою!

Звичайно, весілля було зіпсоване. А через місяць батько розлучився з матір’ю Уляни.

Пізніше мама розповіла їй, що в інституті її батько був першим хлопцем на курсі, всі дівчата були в нього закохані. Маму ж він не помічав, і тому вона вирішила хитрим способом одружити його на собі. Дізналася, що він дуже боїться свою маму і робить все, як вона скаже.

Якимись шляхами вона стала близькою з Тимофієм і скоро оголосила, що чекає дитинку, Улянку.
І цю «радісну новину» вона, перш за все, повідомила його матері.

Зовсім скоро на весіллі батьків Уляни заграв марш Мендельсона.

Народилася Уляна, але батьки жили як сусіди. без кохання.

Батько постійно шукав і знаходив собі інших жінок.

Так Уляна дізналася, що тато мав близько 6 сімей по всій країні і в кожній було по одній, дві дитини.

Після розлучення з мамою Уляни Тимофій скоро одружився ще раз, його дружина набагато молодша за нього і у них зовсім недавно народилася дочка.

Так Уляна дізналася справжнє обличчя свого батька, але любити і поважати тата не перестала. А ось до мами в її душі лишилася тільки любов, без… поваги. І незадане запитання: чому мама дозволила своєму життю йти саме так?..

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page