fbpx
життєві історії
Але, здається, мама це особливо не оцінила. Коли мені була потрібна допомога, мама розверталася і йшла до косметолога: «Це твої проблеми, справляйся самотужки», – говорила вона. А коли у мого чоловіка трапилися складнощі зі здоров’ям, і мені потрібні були гроші, вона сказала “Це мої гроші”

Ніколи не думала, що напишу про це, хоч і читала багато різних історій, коли діти не спілкуються з батьками.

Моя мама Наталя виховувала мене сама. З дитинства вона вселяла мені, що я повинна любити тільки її, адже вона стільки для мене робить. Подружкам своїм вона казала: «Я живу тільки заради неї, тільки заради неї не вийшла заміж».

Але будучи суворою та авторитарною людиною, мама весь час вимагала від мене строго їй підпорядкування, щоб все бкло лише по її. Саме тому я не можу назвати своє дитинство щасливим. І ще мені не потрібно було взагалі такої жертви від мами, навпаки, я хотіла, щоб вона була щаслива.

Коли мама серйозно занедужала, ми з чоловіком робили для неї все і нічого не жаліли, ні сил, ні коштів, підтримували та лікували, купували все необхідне. Ала, здається, вона це особливо не оцінила.

Коли мені була потрібна допомога, мама розверталася і йшла до косметолога: «Це твої проблеми, справляйся самотужки», – говорила вона.

І так усе життя. Коли їй щось треба, ми все кидаємо та летимо до неї. А коли у мого чоловіка трапилися складнощі зі здоров’ям, і мені потрібні були гроші, вона сказала “Це мої гроші”. Мені було дуже гірко.

Зараз я перестала з нею спілкуватися вазагалі, сталося це так.

Мама попросилася до нас жити. Вона живе окремо в будинку, а ми у квартирі, в будинку з укриттям.

– Доню, мені тут не спокійно, я до вас тимчасово переїду, – сказала мама. Але я відмовила: ми з чоловіком і дитиною в однокімнатній квартирі, самим тісно.

Мама після відмови перестала зі мною спілкуватися, і мене це дуже обтяжує.

Сумно, що в такий час ми остаточно віддалилися з мамою. Хоч як вона до мене ставилася, та вона моя найрідніша людина, яка дала мені життя. Я віруюча людина, тому зараз перебуваю у конфлікті із собою. Але коли я починаю з нею говорити, мені стає не добре. Ось нещодавно їздила до магазину та купила їй взуття і продукти, а як передати, не знаю. Думаю, що якщо поїду до неї – вона просто не відчинить і не візьме нічого.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.