fbpx
життєві історії
Аліна заміжня за Дмитром майже вже десять років. І весь цей час вона регулярно перевірять його телефон: – Я звичайно довіряю своєму чоловікові, але вважаю, що повинен бути контроль! Діма не знає, що я іноді беру його телефон, дивлюся історію викликів, переписку, заходжу на сторінки соцмереж. Мені так спокійніше. Краще точно знати, що за твоєю спиною нічого поганого не відбувається, ніж мучитися в здогадках!

Аліна заміжня за Дмитром майже вже десять років. І весь цей час вона регулярно перевірять його телефон. Чи нормально це? І з яких причин жінка робить це?

– Я звичайно довіряю своєму чоловікові, але вважаю, що повинен бути контроль! Діма не знає, що я іноді беру його телефон, дивлюся історію викликів, переписку, заходжу на сторінки соцмереж. Мені так спокійніше. Краще точно знати, що за твоєю спиною нічого поганого не відбувається, ніж мучитися в здогадках.

Був у нас такий випадок: моя подруга підкочувала до Діми, причому відверто так, мало не прямо на моїх очах. Він звичайно, дав їй відсіч, але я з того часу пильна, я нікому тепер не довіряю.

Отже, що ж говорять з цього приводу психологи:

* Таємний контроль телефону чоловіка – ненормальне явище. Це явна ознака невпевненості жінки в самій собі.

* Згідно з прислів’ям, таємне, як відомо, практично завжди стає явним. Дізнавшись про контроль, чоловіки реагують по-різному. У більшості випадків, вони відчувають дуже глибоку образу і залишають жінок, які не довіряють їм.

* З іншого боку, є таке припущення, що жінка підсвідомо може відчути зраду чоловіка, тому починає перевіряти телефон, пошту, соцмережі в пошуках доказів. Але в такому разі, повинні бути й інші передумови, навряд чи «зрадник» буде залишати свої гаджети в доступному для дружини місці та ще й без пароля.

Розмова з психологом у Аліни була довгою і в результаті жінка зробила певні висновки для себе:

– Все, я більше ніколи не сунусь в телефон чоловіка! Не хочу втратити Діму і зруйнувати сім’ю через якусь дурницю! Тим більше і причин не довіряти чоловікові у мене немає…

Тепер Аліна знає як мінімум п’ять причин, чому не варто перевіряти телефон партнера – це:

1) вторгнення в його особистий простір;

2) неповагу до власного чоловіка;

3) показник невпевненості в собі;

4) показник недовіри по відношенню до чоловіка;

5) провокація зради.

А ще психолога вдалося донести до Аліни то, що контролем і недовірою не вийде уникнути того, чому судилося статися. Якщо чоловік захоче змінити, він змінить, і ніякий контроль його не зупинить.

Інша справа, якщо ситуація зворотна: так, чоловік все ж має зв’язок на стороні, але ці відносини для нього несерйозні і швидкоплинне, він не хоче руйнувати сім’ю. Навіщо тоді дружині знати про це? Було і пройшло…

Не потрібно шукати те, що добре заховане, від цього нікому краще не стане. Нехай вся тяжкість ситуації залишиться в душі чоловіки, йому з цим жити.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page