fbpx
життєві історії
Аліна завжди була яскравою красунею і хотілося вийти заміж, мати дітей і зажити щасливим сімейним життям. Але нареченого вона вибирала дуже ретельно. Роки йшли, а підходящого «принца» не знаходила. Розуміючи, що вже тридяцять, жінка була в розпачі, але тут на її шляху з’явився Стас. Начебто відповідний по всіх параметрах, але він був одружений. У плани Аліни ніколи не входило руйнування чужих сімей, але зараз було вже не до високої моралі, потрібно було подумати про саму себе. Ось і доклала жінка всіх зусиль, щоб відвести чоловіка з сім’ї. Було складно!

Аліна завжди була яскравою красунею. Їй, як і будь-якій жінці, хотілося вийти заміж, мати дітей і зажити щасливим сімейним життям.

Тільки ось нареченого вона вибирала дуже ретельно.

Роки йшли, а підходящого «принца» все так і не знаходилося. Те недостатньо гарний попадеться, то недостатньо розумний, то працює на непрестижною роботі…

Так в муках вибору, Аліна і сама не помітила, як їй стукнуло тридцять років.

У пошуках «ідеальних принців» багато жінок зациклюються на певному «списку» якостей і не помічають навколо чоловіків, які можливо не зовсім відповідають цьому «списку», але підходять жінці по духу.

Проблема такої жінки – інфантильність. Майже всіх дівчаток виховують, переконуючи в тому, що вони принцеси, найкрасивіші і найрозумніші, але в підлітковому віці, коли дівчинка починає розуміти доросле життя, ці дитячі навіювання втрачають актуальність в більшості випадків.

Але якщо ж таке ставлення до себе залишається, але життя дорослої дівчинки зведеться саме до пошуку принца тієї самої принцесою.

Розуміючи, що час іде, жінка була в розпачі, але тут на її шляху з’явився Стас.

Начебто відповідний по всіх параметрах, але було одне «але»: він був одружений… У плани Аліни ніколи не входило руйнування чужих сімей, але зараз було вже не до високої моралі, потрібно було подумати про саму себе.

Ось і доклала жінка всіх зусиль, щоб відвести чоловіка з сім’ї. Було складно, Стас довго не хотів: з одного боку він був закоханий в ефектну коханку, а з іншого – в родині його тримало наявність дітей, а їх у нього було двоє.

Довелося Аліні діяти з козирів на свій особистий страх і ризик: вона завагітніла. Стаса це не надихнуло на остаточний відхід з сім’ї, але потім все вирішилося само собою.

Його дружина дізналася про наявність іншої жінки і вигнала з гучним скандалом. Швидше за все, цього як то дистанційно посприяла сама Аліна, але вона в цьому не зізнається.

Стасу нічого не залишалося, як привезти свої валізи до коханки, чому той був несказанно рада.

Аліна літала на крилах щастя, їй здавалося, що ось зараз все буде так, як вона про це все життя мріяла: сім’я – повна чаша, дитина і все таке…

Але не тут то було. Стаса в «новому» життя, як підмінили. З романтичного коханця, він перетворився в вимогливого чоловіка, зовсім не такого чекала Аліна.

Крім того, чоловік постійно ходив до колишньої дружини, щоб поспілкуватися з дітьми, що дуже дратувало її.

Аліна готувала Стасу кулінарні шедеври, гладала сорочки і намагалася бути зразковою дружиною в усьому іншому, а він все одно був постійно незадоволений.

Стас часто кричав, а потім йшов, голосно грюкнувши дверима. Аліна плакала, чекала, прощала…

Не можна штучно змусити чоловіка відмовитися від сім’ї: він сам цього чи хоче, або не хоче. А якщо вже коханка доклала всіх зусиль до цього, то і розсьорбувати їй.

Відсоток того, що вона буде щаслива з насильно відірваним від сім’ї чоловіком – дуже маленький, практично нульовий. Доведено, адже чоловік – не маріонетка, він керується власними почуттями і ніякими «борщами» і новими дітьми його не втримати.

Про гармонію в стосунках не було ніякої мови. З кожним днем ​​все ставало гірше і гірше. Коли у Аліни і Стаса народилася дочка, їхні стосунки були вже настільки холодні, що жити разом не мало сенсу.

Стас пішов, Аліна видихнула. Вона навіть не стала просити допомоги в утриманні дочки…

Незабаром Аліна дізналася, що Стас повернувся в свою першу сім’ю, дружина його пробачила.

Аліні раптом стало соромно, вона усвідомила, що сама винна в усьому, що сталося. Практично неможливо стати щасливою, навмисно зруйнувавши чужу сім’ю…

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page