fbpx
життєві історії
Аліса категорично відмовляється, сприймає все, що відбувається, як погані знаки, а мені вже здається, що вона просто шукає привід. При цьому мене запевняє, що все у нас серйозно. Починаю думати, що вона мене не любить, або тримає, як запасний аеродром

У мене є кохана дівчина Аліса, зустрічаємося вже чотири роки, і ніби все добре, але вона нібито боїться переходити на новий рівень.

Я не з космосу звалився, розумію, що є жінки, яким не важливий штамп, весілля, біла сукня і все ось це… Але вона придумує якісь відмовки і відмовляється прямо говорити “так, мені не потрібне весілля, нам і так добре”.

При цьому ми живемо разом, у нас спільний побут. Зараз думаємо брати квартиру в кредит. Але не секрет, що сімейним парам дають більш вигідний відсоток. Чому б не одружитися, хоча б просто в РАЦСі розписатися. Але тепер у неї нова відмазка… та-даааммм: 2020 рік – високосний рік, і тому шлюб буде приречений на невдачу.

А тут ще й епідемія намалювалася, хоча розписатися вже можна, просто з самим торжеством варто почекати.

Але Аліса категорично відмовляється, сприймає все, що відбувається, як погані знаки, а мені вже здається, що вона просто шукає привід. При цьому мене запевняє, що все у нас серйозно. Починаю думати, що вона мене не любить, або тримає, як запасний аеродром.

Напишіть, будь ласка, що б ви робили на моєму місці? Як реагувати на її відмовки?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobieta.dziennik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook