Ми з чоловіком одружені 15 років. У нас 4 дітей. Діти, чоловік і його мама забирають у мене весь вільний час, не можу приділити увагу собі і зайнятися особистими справами. Ну на приклад, я говорю про те, щоб почитати, сходити в кіно чи театр, сходити з подругами на каву в кафе, відвідати басейн, йогу, косметолога, перукаря. Живемо із батьками чоловіка. Останнім часом я ніби в клітці удома, цей побут мене з’їдає
Ми з чоловіком одружені 15 років. У нас 4 дітей. Діти, чоловік і його мама забирають у мене весь вільний…