fbpx
Breaking News
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Шоу-бізнес
Анастасія Приходько розповіла про відхід зі сцени

Анастасія вирішила розірвати всі асоціації з собою колишньою, так як їй стало некомфортно жити в умовах колишнього образу.

Днями співачка Анастасія Приходько побувала в гостях радіо-програми Lilu – Show for You, де розповіла не лише про свій новий кліп “Луна-Ностальгія”, який вийде скоро, але і пояснила, чому в попередніх відеороботи вона не завжди була собою.

Як виявилося, Анастасія вирішила розірватися всі асоціації з собою колишньою, так як їй стало некомфортно жити в умовах колишнього образу. “У мене був образ, який мені придумали, були костюми, я намагалася підтримувати цей образ з моменту розставання з продюсером. Мені здавалося, що так і повинно бути, так правильно, якщо мені це придумали. Потім в якийсь із моментів я вирішила, що це не моє і я не можу так більше жити!” – Розповіла Анастасія Приходько, перебуваючи в студії Show for You.

Більш того, співачка навіть хотіла перестати співати і піти зі сфери шоу-бізнесу. “В один момент мені захотілося розвернутися і піти зі сцени. Голосно. Я зрозуміла, що це стеля, я не знаю, що мені робити далі – не можу таке прийняти, співати, не можу носити підбори і сукні, обманювати себе! Я не ходжу в спа-салони, які не фарбую губи, я в принципі не фарбуюся, я люблю все справжнє і співати про сьогодення. Не хотіла витрачати найкращі роки своєї молодості на те, щоб відчувати себе незатишно”, – розповіла Приходько.

Читайте також: ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ НА ОПЛАТУ ГАЗУ ШОКУВАЛИ ПЛАТІЖКИ З ПЕРЕПЛАТАМИ

Джерело.

Related Post

facebook