fbpx

Андріана боялася, що син з невісткою не справляться без її допомоги, та дочка умовила її та батька поїхати на все літо на дачу. – Мамо, – вже на наступний день телефонував Остап, – виявляється, в нас все дуже погано! Чим малюка годувати? Де постільна білизна лежить? Коли і де краще з ним гуляти? – Ось тут і почалось їх справжнє сімейне життя. До того ж часу Василина могла годинами базікати по телефону. Дитина та чоловік її геть не цікавили

Андріана боялася, що син з невісткою не справляться без її допомоги, та дочка умовила її та батька поїхати на все літо на дачу. – Мамо, – вже на наступний день телефонував Остап, – виявляється, в нас все дуже погано! Чим малюка годувати? Де постільна білизна лежить? Коли і де краще з ним гуляти? – Ось тут і почалось їх справжнє сімейне життя. До того ж часу Василина могла годинами базікати по телефону. Дитина та чоловік її геть не цікавили.

Для Андріани настали важкі часи, коли її син одружився. Поява в будинку невістки внесла кардинальні зміни в налагоджене життя. Але винахідливість дочки Андріани допомогла вирішити цю проблему.

Коли син Андріани одружився і привів Василину додому, їй з чоловіком і дочкою довелося потіснитися. Жінка вважала, що потрібно допомогти молодим встати на ноги, ну а потім вони візьмуть квартиру в оренду, і будуть жити самостійно.

Однак час минав, але молоді і не збиралися нікуди переїжджати. А поведінка невістки, була, м’яко кажучи, нестерпною.

Василина, не соромлячись, виходила з ванни у такому вигляді, що хоч і з кімнати не виходь, годинами базікала по телефону, а про те, що є ще й побутові обов’язки по дому, ніколи не замислювалася.

Таке ставлення Андріана терпіла тільки заради сина, але ось дочка її, Богданка, не приховувала свого невдоволення і часто лаялася з дружиною брата. Але по-справжньому важко довелося всьому сімейству, коли у молодої сім’ї з’явився малюк.

Якщо у Василини і був материнський інстинкт, то десь дуже глибоко. Вона вважала за краще валятися на дивані і дивитися телевізор. Всі турботи про малюка лягли на свекруху.

Вихід із ситуації запропонувала дочка: “Мамо, вистачить переживати. Кинь ти їх усіх, поїхали на все літо на дачу”. Андріана спочатку не погоджувалася, але вмовляння доньки і чоловіка переконали її.

Перший тиждень після від’їзду жінка щодня отримувала гнівні дзвінки: як вона могла кинути сина і його сім’ю.

У молодій сім’ї творилася справжня паніка! Що робити? Що готувати? І як з малюком справлятися? Поки обід був завжди на столі, сина сімейне життя влаштовувала.

А тут – їсти нічого, навколо бруд, дитина весь час плаче… Довелося Остапу дружину виховувати, та й самому за голову братися. Через місяць син попросив вибачення у матері, і сказав, що все усвідомив.

Остап з Василиною пішли жити на орендовану квартиру. Адже треба колись починати самостійне сімейне життя…

Що скажете?

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page