fbpx
життєві історії
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Я з Андрієм зустрічалася близько 3-х років. Він веселий, добрий, чуйний, а головне мені було з ним комфортно. Я вже бачила себе пруч з ним в якості нареченої у білій сукні. А через деякий час вже й з дитинкою на руках. Це нормальні мрії кожної дівчини, чи не так? Я й подумати не могла, що у мого Андрія не такі плани на життя. Він також часто говорив про дітей, казав як любить з ними гратися й гуляти. Я була щаслива це чути.

І ось настав цей момент, коли я дізналася про вагітність. Я в голові прокручувала різні варіанти, як найцікавіше повідомити про цю новину коханому. Та моє бажання “вже й негайно” поділитись цією чудовою новиною, не дало мені багато часу на роздуми. Я написала Андрію, він в цей час був на роботі, і попросила зустрітися в кафе. Він у відповідь надіслав мені багато сердечок.

Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої, та коли я повідомила йому, що він скоро стане батьком, той змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти.

Читайте також:МОЛИТВА, ЯКА ЗАВЖДИ НА МОЇХ ВУСТАХ, КОЛИ ХВОРІЮТЬ ДІТОЧКИ. ВІРТЕ У СИЛУ МОЛИТВИ, І ВСЕ У ВАС БУДЕ ДОБРЕ!

Спершу я подумала, що це такий жарт, чи ступок від почутого, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе! Та й ти могла б своєю кар’єрою зайнятися, а не сидіти в декреті” –  ступор був вже у мене. Я зрозуміла, що мій коханий чоловік, не хоче цієї дитинки.

Минув час. Я вже на 8-му місяці. Та чоловік не поміняв своєї думки. Він весь цей час звинувачує мене в тому, що я все зробила спеціально, не порадившись з ним. Каже що не готовий (В 34 РОКИ!!!) стати батьком.

Мені соромно навіть сказати комусь про це все, адже я бачила, як чоловік моєї подруги ставився до неї під час вагітності, як був радий народженню доньки. Чому ж у мене все так вийшло? Я так хотіла люблячу і щасливу сім’ю!

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com