fbpx

Андрій зранку до ночі сидить у своєї матері. В нас нещодавно з’явилася донечка. І звісно, мені потрібна його допомога та підтримка. А все що я отримую, це те, що моя свекруха кожного разу запитує у Андрія, як у нас справи, як її внучка. Але ж звідки він це може знати? Він ж маму пильнує. Чує моє серце, що довго я не протримаюсь

Андрій зранку до ночі сидить у своєї матері. В нас нещодавно з’явилася донечка. І звісно, мені потрібна його допомога та підтримка. А все що я отримую, це те, що моя свекруха кожного разу запитує у Андрія, як у нас справи, як її внучка. Але ж звідки він це може знати? Він ж маму пильнує. Чує моє серце, що довго я не протримаюсь.

У нас із чоловіком зараз не найлегший період у наших сімейних стосунках. Мої подруги переконують мене, що після виходу з декрету стане краще, але тільки я розумом розумію, що справа геть не в тому. Швидше за все я просто побачила все як є на власні очі.

Річ у тому, що цілий рік мій Андрій постійно пропадає або на роботі, або їздить до матері. Додому приїжджає пізно вночі, і то коли залишається в своїй матері, то там часто і залишається ночувати. І звичайно ж мені такий спосіб життя не подобається, я хочу, щоб коханий чоловік та батько моїх дітей був зі мною вдома, та й чому Андрію не подобається бути вдома.. таких причин я не знаходжу. Та й плюс є такі справи вдома, коли мені потрібна допомога мого чоловіка.

Поки що я перебуваю в декретній відпустці, і звісно працює в нашій сім’ї тільки мій чоловік. І звичайно ж я нічого не маю проти. Андрій якраз отримав підвищення на роботі, став ще більше працювати, і навіть у вихідні буває там сидить. І якби справа стосувалася тільки роботи, то я ще щось могла б придумати, а так є інші проблеми…

І ця проблема – свекруха. Відразу після виписки з дитиною додому, свекруха почала вигадувати всякі відмовки, аби мій чоловік постійно їздив до неї додому, а не до мене. Якісь постійні справи, проблеми, треба щось полагодити… І так Андрій залишається в неї до пізньої ночі, потім їде додому і одразу ж лягає спати, бо рано йому вставати на роботу. А це кілька місяців тому вона почала робити ремонт у своїй квартирі, бо нічого в цьому не розуміє, і найняти фахівців у цій справі вона не може, то просить Андрія, щоб він їй у цьому допомагав.

Так він у вихідні до неї теж тепер їздить. І до того її ремонт у її квартирі повністю влаштовував.

Хоча коли влітку у Андрія була відпустка, він сам наполягав на тому, щоб зробити красу в домі матері, та відмовилася. Казала, для чого гроші та час свій використовувати.

– Ще досить гарно в мене!

А це їй різко захотілося переробити ремонт. І на ремонт гроші дає саме Андрій. Про онука вона тільки питає, та й у свого сина. Тільки звідки йому знати, як його дитина поживає? Він завжди на роботі, або в своєї матері, приходить тільки виспатися і знову на роботу йде. Я вже говорила про своє невдоволення Андрію, але він тільки дивується моїм претензіям:

– Я ж працюю. Ну і своїй мамі помагаю. З іншими дівчатами не зустрічаюсь! Ось гроші додому приношу і що тобі ще не так!

Я хочу щоб у мене був мій чоловік, а дитина бачила свого батька. Так, гроші це добре, але враховуючи те, що він половину цих грошей віддає матері на ремонт, особливої ​​різниці я не бачу. Я вже втомилася від постійного зникнення чоловіка, я почуваюся самотньою матір’ю, при законному чоловікові.

Що робити в такій ситуації?

Як боротися? І головне – з ким? Свекрухою чи Андрієм?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page