fbpx
життєві історії
Анні Іванівні я відразу не сподобалася. Немає вищої освіти, хоча і у Матвія її не було. Весілля мені моє в такі сльози вилилося, я була на 5-му місяці. Зі свого будинку вона мене виганяла. І я пішла, в кінці кінців, з уже чоловіком до своїх

Анні Іванівні я відразу не сподобалася. Немає вищої освіти, хоча і у Матвія її не було. Весілля мені моє в такі сльози вилилося, я була на 5-му місяці. Зі свого будинку вона мене виганяла. І я пішла, в кінці кінців, з уже чоловіком до своїх.

Завагітніла другою дитиною. Вона мене незлюбила ще більше. Не хотіла другої. Що тільки я не слухала. Я народила. На сьогоднішній день моїм дітям, дочці 11, синові 9. З чоловіком ми все-таки розійшлися. Вже не знаю доля чи, все ж і правда свекруха руку до цього приклала! Чесно не знаю, але вона робила все щоб мені було погано і важко.

Це перша розбита моя доля! Друга – ще важча!

Не розумію за що мені це все! Усіх люблю! Нікому ніколи не робила погано і навіть не бажала. Я дуже добра людина, і вмію як і багато жінок сильно і віддано любити. Познайомилася я з Ярославом. Він на чотири роки молодший за мене. Зустрічалися. Він орендував квартиру в моєму місті тому що вчився тут. А сам взагалі з іншого.

Я моталася до нього щоночі – любила. Всю себе віддавала. Увечері дітей вкладала спати (слава Богу з батьками живу) і їхала до нього. Возила йому поїсти, попити. Пів року він жив у мене. Можна сказати чесно майже висів на шиї моїх батьків. Давав звичайно грошей іноді, але ми розуміли, вчиться, треба помогти.

Ярослав познайомив він мене зі своїми батьками. Але його мамі я не сподобалася відразу. Чому, я не знаю. Я ще й зробити то нічого не встигла, крім того що бігала за ним і доглядала, можна це так назвати, тому що він любив випити! Але я сильна.  Бігала в церкви, ставила свічки, просила щоб не пив. І ви знаєте він кинув. Не пив зовсім! Кинув палити! І все було добре майже цілий рік!

Але настав той день коли Ярослав поїхав до себе, туди де його будинок. Сказав що забере мене з дітьми скоро до себе. Тільки грошей трохи заробить. Я їздила до нього раз на місяць, туди в друге місто. А коли він їхав я його мамі образ вишила бісером, за що по приїзду навіть просте дякую не почула.

Попросила Ярослава, щоб ми з нею більше не зустрічалися. Я приїжджала тільки на вихідні і зустрічатися було де. І ніби все було добре. Але ось знову прийшла біда. Він там знову почав випивати! Тому що йому говорять про мене що я бабуся з двома дітьми, капають щодня на мозок що я не та хто йому потрібний. І мені здається він запив від цього.

Знаєте до Нового року все було нормально, але як він приїхав до батьків його наче підмінили. Що з ним зробили не можу зрозуміти зараз. Він не йде на контакт взагалі. Знаю що випиває. І чому тут вже зрозуміло. Але ось що робити не знаю. Чому ж так відбувається, ти людям віддаєш все що в тебе є, а вони тебе просто потім ігнорують і не хочуть навіть просто з тобою поговорити. І діти мої так тата свого не згадують як про нього говорять. А можливо вони йому щось підсунули, напоїли чимось.

Мене це страшенно мучить, але перебуваючи з ним на відстані я нічого зробити не можу. А мама його пише мені смс такі, що волосся дибки стає. А я з ним три роки прожила і тільки що і робила його підтримувала як могла. Дайте якусь пораду. З розуму вже сходжу і не знаю що робити з усім цим. Не можу вже їсти і спати нормально. Одні сльози.

Я відчуваю що йому погано, але не знаю чим допомогти! Щось відбувається, а що не можу зрозуміти!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – targislubne

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook