fbpx
гороскоп
Астроекспертка Анна це чітко бачить. Це станеться днями: послання від Всесвіту для деяких знаків Зодіаку на вихідні, 3-4 вересня!

Астроекспертка Анна це чітко бачить. Це станеться днями: послання від Всесвіту для деяких знаків Зодіаку на вихідні, 3-4 вересня!

Гороскоп на вихідні, 3-4 вересня 2022 року, для деяких знаків Зодіаку підготувала астроекспертка Анна.

Плануєте зміни у своєму житті? Збираєтеся в подорож? Шукаєте відповідь на питання, що далі у ваших стосунках?

На що варто звернути увагу Ракам, Скорпіонам і Козерогам?

Рак

На цих вихідних ви розправите крила. На роботі будуть ситуації, які підштовхнуть вашу кар’єру вперед. У зайнятих Раків буде мало часу на побачення, а вдома вони будуть просто розсіяні та втомлені, потребуючи хвилинки лише для себе. На жаль, ваш партнер не зрозуміє вашого ставлення і конфлікт готовий.

“Холостяки” ж заведуть захоплюючий флірт з тим, кого зустрінуть зовсім випадково.

Скорпіон

Аура цих вихідних допоможе прийняти правильне рішення. На роботі вдається все встигнути. Зайнятих Скорпіонів партнер заохотить до активного відпочинку, що зблизить їх один з одним.

Вільні будуть інтенсивно фліртувати по телефону. Але нічого конкретного з цього не вийде. Бережіть свої нерви на вихідних!

Козеріг

Остерігайтеся експлуататорів, які наївно намагатимуться вас обдурити. Зайняті Козероги в даний час можуть створювати нездорові ситуації, які будуть результатом ревнощів.

Вільні повинні триматися подалі від усіх, хто не хоче зберігати їхні таємниці. У вихідні постарайтеся добряче відпочити. Наступний тиждень буде нелегким.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua