fbpx

Астролог Дмитро Уранус поділився з українцями прогнозами, коли ЗСУ повернуть Крим та Донбас, які контролює росія: чекаємо цей переломний місяць

Астролог Дмитро Уранус поділився з українцями прогнозами, коли ЗСУ повернуть Крим та Донбас, які контролює росія: чекаємо цей переломний місяць.

Україна до листопада-грудня 2022 року звільнятиме від окупантів території до так званих “кордонів” захоплених ворогом ОРДЛО. Переломним моментом у війні може стати серпень.

За словами астролога Дмитра Урануса, аспекти війни у 2023 році в карті України ще є, зокрема Києву доведеться вирішувати питання ОРДЛО та Криму, які контролює Росія.

За його словами, лінія ескалації зачіпає Придністров’я, там щось планується, але для вторгнення та війни сил мало. Максимум можливі диверсії. Астролог додав, що у червні окупанти збиралися атакувати Запоріжжя, але їхні плани зірвалися.

Варто зазначити, що Уранус попереджав, що Росія здійснюватиме масовані ракетні удари по Україні після 22 червня. Він вказував у прогнозі, зробленому 20 червня, що під особливою загрозою опиниться Київ, а через Кременчук Полтавської області проходить лінія ескалації.

У результаті в неділю, 26 червня, Росія завдала удару по багатоповерхівці в Києві, через що відійшла у вічність одна людина. Друга ракета потрапила на територію дитячого садка. У понеділок, 27 червня, ворог ударив по ТЦ у Кременчуці – за останніми даними, стали ангелами 21 людина, поранено 66, є зниклі безвісти.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page