fbpx

Астрологи прогнозують незабутнє весілля трьом знакам Зодіаку до кінця 2023 року: ви будете переповнені щастям!

Астрологи прогнозують незабутнє весілля трьом знакам Зодіаку до кінця 2023 року: ви будете переповнені щастям!

“І жили вони довго і щасливо” – це фраза з казок, яка зворушила всіх нас у дитинстві. Зізнаємося, що всі ми мріяли про каблучку на пальці. Яке прекрасне кохання в його найчистішій і найневиннішій формі…

Зірки прислухалися до ваших побажань і зроблять все, щоб 2023 рік поєднав трьох знаків зодіаку з коханими. Дійсно, щедра енергія Юпітера в Овні на вашому боці, щоб нарешті ваш союз з обранцем вашого серця став реальністю. Почніть готувати запрошення!

Цей рік багатообіцяючий… Енергія Юпітера в Овні надає багато зухвалості та стрімкості, спонукає людей перевершувати себе, використовувати можливості та йти до нового. Що ж, астральна погода буде романтичною для трьох знаків зодіаку, які нарешті зможуть зробити стрибок зі своїм партнером, щоб жити шлюбом мрії, який виправдає їхні очікування. Пані та пане, готуйтеся!

Роман яких трьох знаків зодіаку завершиться шлюбом у 2023 році?

“Шлюб — це життя в житті”, — мав рацію Оноре де Бальзак. Дійсно, одруження з правильною людиною дозволяє вам відкрити нові грані вашої особистості, розкрити свій роман і разом пройти життєвий шлях з його злетами і падіннями. Щасливі ті, хто має опору, щит і споріднену душу, яка заспокоює їхні страхи та балує маленьку дитину всередині них.

Телець

Коли серце корінних Тельців підкорене, це добре видно і це видно здалеку… Ви, зазвичай обережні в любовних стосунках, але опускаєте руки, як тільки переконаєтеся в добросовісності партнера, відразу ж ви стаєте більш ніжними, чуйними і поступливими.

Коли Тельці сильно люблять, вони танцюють під веселий вальс, мають метеликів у животі, літають на затишній хмаринці і не засмучують коханого.

Ви, що робите неможливе для людини яку ви дуже цінуєте, шлюб стане вашим наступним джерелом натхнення у 2023 році. Отже, любов буде протікати у вашому житті, і ви не збираєтеся зупинятися, доки не запропонуєте своїй коханій людині й не пообіцяєте їй спокійне й щасливе життя.

Ви зупините час, щоб ця мрія стала реальністю, а життя стало прекрасним із вашим партнером, який вміє поєднувати чесність, мудрість і співпереживання. Якщо ви чекаєте кінця року, щоб споглядати свої досягнення, знайте, що шлюб буде найкращим…

Скорпіон

Всі це знають, наші друзі Скорпіони прагнуть відчувати хвилювання у своїх романтичних стосунках і, перш за все, підтримувати їх назавжди, такий їхній девіз! Чарівність, приємні слова, екстравагантність і хтивість – це переваги, які роблять вихідців зі Скорпіона чарівними людьми.

Ви починаєте рух і запрошуєте партнера станцювати з вами вальс кохання. Крім того, ви геніально вмієте поєднувати серйозність із задоволенням, цю виграшну комбінацію, яку всі хочуть випробувати разом з вами.

Зрозуміло, що ви знаєте всі ці якості, за які вам лестять, цінують і підходять до вас, тому ми радимо вам більше використовувати їх цього року, поки вас підтримує енергія Юпітера. Відкрийтеся людині, яку ви любите, подивіться їй прямо в очі і попросіть її вийти за вас заміж, ось “ТАК” вже підтримане Всесвітом… Довгих років життя вам, закохані!

Водолій

Уродженці Водолія люблячі, чутливі, альтруїстичні та веселі люди. Це прекрасне поєднання, яке розтопить серце вашого партнера. Ви визнаєте, що кохання є вирішальним і важливим у вашому житті, і ви не прагнете це заперечувати.

Ви знаєте, що зустрінете свого сусіда у вільному та відкритому стані розуму про життя. Тому ви не вірите у версію про дві половинки, які доповнюють одна одну, тому що ви вже вірите, що любов триває, коли ми вже цілі, здорові та зцілені від уламків минулого.

Ви шукаєте оптимістичну людину, як ви, яка знатиме, як подвоїти ваше щастя та зосередитися на позитивних речах.

У любові ви не залишаєте місця для драми, настирливих промов і нудьги. Для вас життя занадто коротке, щоб журитися через незначні та дурні речі.

Ось хороша новина: одне можна сказати напевно: у 2023 році ви знайдете всі критерії, які шукаєте в людині, з якою можете подумати про шлюб. Не сумнівайтеся, це станеться скоро, і ви будете переповнені щастям!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page