fbpx
гороскоп
Астрологи радять цим п’ятьом уродженцям зодіакального кола у травні подбати про своє майбутнє та відкласти кошти на “чорний день”, що настане влітку. Вони точно знадобляться

Астрологи радять цим п’ятьом уродженцям зодіакального кола у травні подбати про своє майбутнє та відкласти кошти на “чорний день”, що настане влітку. Вони точно знадобляться

Літо 2022 року виявиться важким для п’яти уродженців зодіакального кола – на них чекають великі фінансові проблеми. Грошей не вистачатиме, що може підштовхнути до ухвалення кардинальних рішень, аж до зміни роботи або переїзду.

Овен

На уродженців цього знаку чекає низка неприємних подій, унаслідок чого вони можуть втратити головне джерело доходу. Але не варто зневірятися – їм на допомогу прийдуть рідні та друзі. Фінансове становище налагодиться після зміни місця роботи, але треба бути дуже уважними – є ризик зіткнутися з шахрaйством.

Близнюки

Близнюки влітку залізуть у борги, розрахуватися з якими їм буде непросто. У житті уродженців знаку розпочнеться “чорна смуга”. Їм доведеться зробити вибір – змиритися з тим, що грошей не вистачає, або шукати нову роботу. Якщо вони наважаться ризикнути, є шанси, що вже восени вдасться покращити фінансове становище.

Рак

Раків чекає літо потрясінь – вони втратять роботу, яку дуже цінували, і зіткнуться із труднощами при пошуку нової. Їм треба набратися терпіння та не квапити подій. Найкраще зробити невелику пазу, зібратися з думками, проаналізувати помилки. Тільки після цього варто розпочинати пошук вакансій.

Скорпіон

На уродженців цього знаку чекають фінансові втрати, але ще більше ускладнить ситуацію те, що рідні проситимуть їх про фінансову допомогу. Скорпіонам доведеться багато працювати, щоб закрити всі питання. Їм потрібно бути особливо обережними під час укладання угод, щоб не стати жертвою обману.

Стрілець

У житті Стрільців відбудуться події, на які вони зовсім не очікували. Можливо, непередбачені обставини змусять змінити їхнє місце проживання та роботу, що пов’язано з фінансовими втратами. Їм доведеться багато економити, але це явище тимчасове – справи налагодяться вже восени, і Стрільці знову зможуть насолоджуватися життям.

Фото ілюстративне