fbpx
гороскоп
Астрологи заявляють: життя цих знаків Зодіаку приголомшливо зміниться у найближчі три дні! 15, 16 і 17 вересня для вас переносні і доленосні, це вже написано зірками у вашій небесній карті

Астрологи заявляють: життя цих знаків Зодіаку приголомшливо зміниться у найближчі три дні! 15, 16 і 17 вересня для вас переносні і доленосні, це вже написано зірками у вашій небесній карті.

Що ж, лишається перевірити і чекати на подарунки фортуни. Головне, щоб вони були приємними!

Телець

Тельці відчують приплив космічної енергії і будуть дивовижно продуктивними найближчими днями. На них навалиться купа нових вражень і новин. Все це стосується і романтичних стосункв, і професійного середовища.

Ви враз побачите інше своє майбутнє, не таке, яким воно вам уявлялося ще вчора. Очі відкриються на кілька токсичних моделей у вашому житті і ви рішуче поставите в них крапк, щоб рухатися вперед і розпочати нові проекти. А вони вже до вас прямують, не сумнівайтеся!

Близнюки

У найближчі три дні для Близнюків настає дуже вдалий період, особливо в професійній кар’єрі і особистому житті.

Не двуйтеся, але, швидше за все, вам доведеться звільнитися (адже ви цього давно бажаєте), і приймете важливе рішення для своєї майбутньої кар’єри. Воно буде правильним!

А ще в ці дні велика ймовірність зустрічі Близнюків з втраченим кілька років тому коханням і відновлення стосунків. Якщо так станеться, це буде прекрасна історія кохання.

Ці зміни перевернуть життя Близнюків з ніг на голову, і вони стануть дуже щасливі.

Риби

Ще один обранець долі у ці три дні – Риби. Зірки будуть дуже прихильними до Риб, і вони відчують, що сяють. Люди навколо надихатимуться тобою й захочуть розділити з тобою багато моментів.

Друга половина вересня стане важливим місяцем у плані здоров’я для Риб. Може трапитися щось суттєве: звістка про поповнення в родині, операція або період відновлення.

Порада астрологів – залишайтеся позитивними і оптимістичними, незважаючи ні на що, і все складеться якнайкраще для вас. Ось побачите.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.