fbpx
гороскоп
Астрологи зробили детальний гороскоп для кожного знаку Зодіака на найближчі пів року. Ох, і закрутили ж зірки в хороводі з планетами! Все не так просто, як здається на перший погляд, доведеться захищати і майно, і зарплату

Астрологи зробили детальний гороскоп для кожного знаку Зодіака на найближчі пів року. Ох, і закрутили ж зірки в хороводі з планетами! 

Овен

Поле діяльності цих представників стихії Вогню найближчими місяцями звузиться до невеликого п’ятачка довкола. Причому в цьому просторі Овнам доведеться наводити лад і досить жорстко: бігати, будувати, розчищати завали в особистому житті.

Все не так просто, як здається на перший погляд. Імовірність загрузнути в дрібницях і дратуватися через дрібниці набагато вище, ніж здається.

Овни, не забувайте про велике, нехай у цей бік ви зараз і рухаєтеся вкрай повільно, але – не зупиняйтеся!

Телець

Цим представникам земної стихії в найближчі півроку доведеться боротися за гроші – у будь-якій ситуації, з приводу і щодня. Тільці, давно ви так не боролися…

Доведеться захищати і майно, і зарплату: інакше озирнутися не встигнете, як вашу галявину почне топтати хтось набагато менш гідний.

Близнюки

Багато хто знає, що шлях до зірок лежить через терни. Тепер у курсі цього і Близнюки. Настав час цим людям стихії Повітря приміряти маску злиднів, але міцно приростати до обличчя вона не повинна. Маска корисна лише до весни 2023-го, поки Близнюки освоюють нові території та дають відсіч кривдникам. А потім все налагодиться!

Рак

Ці представники стихії Води у жовтні 2022-го – квітні 2023 року перетворяться на бійців невидимого фронту, тобто підуть з екранів та передових позицій у тінь.

Раки, найближчими місяцями не діліться ні з ким планами, таїть наміри. Навіть якщо хочеться луснути від обурення й несправедливості, не подавайте виду.

Тільки ви самі, знаючи, які бурі вирують усередині, здатні розібратися зі своїми переживаннями і подолати їх.

Лев

Для Левів найближчі півроку стануть періодом натхненної участі в якійсь спільній справі. Наприклад, з легкістю можна зібрати однодумців довкола якоїсь ідеї. При цьому треба пам’ятати, що в дружній суперечці народжується істина, і таких дебатів буде достатньо.

Але головне – можливість отримувати підтримку та сили від людей, яким небайдужа ваша думка. І це запорука вашого успіху на найближчі 6 місяців.

Діва

Носіїв знаку зодіаку Діва чекають місяці жорсткої боротьби за власні цілі (швидше за все, професійні). Зараз до успіху доведеться йти через фізичну завзятість та напругу. У

деяких представників стихії Землі найближчим часом можуть статися відкати назад, під кінець 2022-го не обійдеться без поразки.

Хороша новина у тому, що у січні 2023-го на руках будуть усі карти для відродження з попелу – відкриються нові шляхи до фінансового успіху і порадує самопочуття! Планети і всесвіт вас у цьому підтримають.

Терези

Терези в жовтні 2022-го – квітні 2023-го будуть відчувати гостру необхідність відстояти особисті переконання. Ці представники повітряної стихії готові будь-якими способами захищати свої принципи та точку зору, яку вважають єдино вірною.

Хто сказав, що Терези – це знак примирення? Потреба зробити ще один крок вперед постійно підхльостуватиме вас, не даючи розслабитися.

Скорпіон

Скорпіони до весни 2023-го будуть у стані повної внутрішньої мобілізації, тому найближчі півроку можуть бути дуже виснажливими для їхньої психіки.

Добре, що поки що є чудова можливість задіяти не лише власні ресурси, а й «сусідські». Представникам стихії Води потрібно як ніколи тримати себе в руках: готовність перемагати за будь-яку ціну часто обертається повною втратою не тільки вже накопичених благ, а й майбутніх.

Стрілець

Стрільці останнім часом втратили бажання діяти, тому їх успіх може бути переданий іншим учасникам гри.

Важливо пам’ятати, що завжди є вибір: представники стихії Вогню можуть холодно спостерігати з боку, як хтось засуває їх, перетягуючи ковдру на себе, або вийти з анабіозу, підключитися до гри і навіть перемогти у ній – маєте всі шанси.

Козеріг

Козероги здатні багато на що, і найближчі місяці присвятять тому, щоб довести це оточуючим.

Представникам стихії Землі зараз варто дотримуватись суворого плану, діяти швидко та без відпусток-перерв. Так і порядок ґрунтовний наведете у своєму світі, і пришпорите відстаючих.

Водолій

Найближчі місяці подарують носіям знака зодіаку Водолій можливість захоплено займатися тим, що приносить справжню радість.

Живіть за принципом “Любити – так любити, гуляти – так гуляти! “. Мама привела вас на цей світ точно не для того, щоб ви були одним із багатьох!

Усвідомлюйте свою унікальність і цінність – це допоможе вам досягти успіху і бажаних цілей у всіх сферах життя вже у найступні 6 місяців!

Риби

Люди, народжені під знаком зодіаку Риби, у ці шість місяців зазнають на собі весь тягар сімейних розбіжностей. Причому призвідниками склок легко можуть виступити представники стихії Води.

Риби, якщо хочете уникнути суперечок і серйозних конфліктів, позбавтеся командирського тону! Нічого наказувати, затямте собі.

Займатися змінами в будинку можна, але тільки мирними – саме час розпочати ремонт та покращити свою оселю – вона зачекалася.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page