fbpx
гороскоп
Астрологиня чітко назвала дату, яка стане доленосною: коли ЗСУ звільнять більшу частину України. Новий астропрогноз Олександри Івашиної

Астрологиня чітко назвала дату, яка стане доленосною: коли ЗСУ звільнять більшу частину України. Новий астропрогноз Олександри Івашиної.

“Сусідам” варто чекати на значне загострення ситуації.

Значна частина територій України буде повернута вже до 30 жовтня.

Про таке своє бачення розповіла астрологиня Олександра Івашина.

“30 жовтня потрапляє у доленосний період коридору осінніх затемнень, а значить, майже весь період ретроградного Марса буде фатальним – для когось обернеться щасливим фатумом, а для когось буде фатальним”, – зазначила вона.

Астролог прогнозує, що контрнаступ наших мужніх ЗСУ триватиме, але не так активно:

“Можна вважати, що у військових діях може бути закріплення на досягнутому… На той час вже значна частина територій, ймовірно, буде повернута. У ці дати утворюється аспект квіконс між Марсом і Плутоном в Козерозі. А ми пам’ятаємо, що війна почалася практично на з’єднанні цих двох планет. Масштабний наступ призвів до захоплення територій. І ось на одній з вершин петлі утворюється квіконс. А це аспект повернення і бумеранга. Отже висновок напрошується сам”.

Також астролог прогнозує значне загострення ситуації в Росії.

“Можна тільки собі уявити, що почнеться у ворожому інформаційному полі! Суперечки, “бурі”, активізація злості і звинувачень на адресу своєї верхівки і один одного. Різка зміна думок і наративів. Ну і інше, в цьому роді… А то і протестний рух якийсь”.

Українці, пам’ятайте, кожен з нас повинен бути на своєму фронті!

Тільки разом ми здолаємо ворога!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ! А тим, хто віддав своє життя за Україну, низький уклін. Ніколи ми не забудемо, якою ціною нам далась ця Перемога!

Фото – скріншот з відео