fbpx
гороскоп
Астрологиня Яна Езотеричка попереджає українців про небезпеку. З дому краще не виходити: “сусіди” в цей день намагатимуться реалізувати свої “чорні” плани

Астрологиня Яна Езотеричка попереджає українців про небезпеку. З дому краще не виходити: “сусіди” в цей день намагатимуться реалізувати свої “чорні” плани.

Астролог Яна Езотеричка просить усіх українців не святкувати День незалежності, щоб не наражати себе на небезпеку.

Краще буде, якщо ви не будете виходити з дому 24 серпня. За її словами, масове скупчення в цей день дуже небезпечне.

“Святкування Дня незалежності 24 серпня не вийде, як це хотілося б зробити раніше. В умовах війни можна дуже сильно постраждати під час скупчення людей. Карта занепалого воїна – показує силу на боці України”, – говорить астролог на своєму YouTube-каналі.

Вона попередила, що 24 серпня Україну будуть переслідувати руйнування. І саме в цей день “сусіди” намагатимуться реалізувати всі свої “чорні” плани.

При цьому вона зазначила, що в серпні буде переломний момент. Наприкінці місяця багато людей зможуть возз’єднатися зі своїми сім’ями, які були змушені виїхати з дому.

“Серпень буде переломним місяцем. Все тільки починається. Будуть сильні наступи і можуть виходити за межі України. Будьте обережні, хто перебуває на окупованих територіях. Люди будуть в небезпеці. Багато хто буде повертатися в серпні і возз’єднуватися з сім’ями”, – повідомила Яна.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua