fbpx
Breaking News
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
Світ
Автобус з маленькими дітками потрапив в аварію в США: багато загиблих

Дуже страшна аварія трапилась в американському штаті Теннессі. Там шкільний автобус влетів у дерево. В транспорті перебували діти до шкільного віку та школярі до 5 класу.

Відомо, що загинуло 6 людей – п’ятеро померли на місці, ще оди загинув у лікарні. Щоправда тут не уточнюється, чи всі загиблі були дітьми.

Ще 23 дітей зараз у лікарні.

736314_4_w_1000

736314_2_w_1000

Читайте також: ЛУЦЕНКО РОЗПОВІВ ПРО “ГРАНДІОЗНІ” РЕЗУЛЬТАТИ У СПРАВАХ МАЙДАНУ

Джерело.

Related Post

facebook