fbpx
життєві історії
Баба Ганя вже досить старенька і не могла без допомоги, тому батьки забрали її до себе. Її квартира – красива, простора, у хорошому районі, яку вона подарувала мені, як своїй єдиній онучці. Ми з чоловіком їй за це дуже вдячні. Тож у нас є досить приємні турботи. Та перед тим, як почати облаштовувати своє гніздечко, маємо до вас декілька запитань

Ми з чоловіком плануємо незабаром весілля та переїзд до нашої спільної квартири, яку нам подарували бабуся та дідусь, точніше, лише бабуся, діда вже більше року, як немає на цьому світі.

Баба Ганя вже досить старенька і не може без допомоги, тому батьки забрали її до себе, щоб доглядати.

Її квартира – красива, простора, у хорошому районі, яку вона подарувала мені, як своїй єдиній онучці. Ми з чоловіком їй за це дуже вдячні.

Тож у нас є досить приємні турботи, і ми двоє з нетерпінням чекаємо на те, щоб облаштувати наше спільне гніздечко.

Фінанси не є проблемою, ми обоє маємо заощадження, де разом є досить пристойна сума. Тим не менше, ми хочемо підійти до цього питання відповідально і не купувати багато зайвих речей, які в результаті стануть марними. В основному я думаю про різні прилади, які потім лежать десь на полиці і припадають пилом, не використовуючись.

Тому я хотіла б запитати вас, якою побутовою технікою та домашніми помічниками ви користуєтесь, і які приносять вам задоволення, і навпаки, те, що ви купили, і з часом це виявилося зайвою тратою грошей.

Мене в основному цікавлять думки щодо такої техніки як: сушилка, робот пилосос, кухонний комбайн, хлібопічка, соковижималка, мультиварка, і все тому подібне.

Чи є така техніка у вас і як часто ви нею користуєтесь?

Так, погоджуюсь, з роботом пилососом я справді перегнула – він, як ніхто інший в домі потрібен! А ось чи варто купляти сушилку для білизни?

Серед моїх рідних та друзів немає нікого, хто би нею володів. Знаю лише те, що прочитала про неї в інтернеті, там пишуть, що одяг із сушилки виходить пухнастий, ароматний і його не потрібно прасувати. Це правда? Бо якось не дуже в це віриться.

Заздалегідь дякую за ваші поради.

Будьте здорові та щасливі!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – czasgentlemanow

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook