fbpx
життєві історії
Бачу в невістчиних очах сум. Бачу, що вона здогадується про те, що я знаю, в той час, як вона лише здогадується. Але я не хочу псувати відносини з сином… Тому й мовчу. Мовчимо всі троє

Про те, що в сина з’явилася інша жінка, я почала здогадуватися десь півроку тому.

Йде з дому кудись – очі світяться. Приходить натхненний якийсь, неуважний, десь літає, як кажуть. А речі до моєї корзини для білизни кидає, а не до їхньої з дружиною…

Я живу з невісткою і сином, це наш з чоловіком будинок, але після того, як я овдовіла, я запросила сина з родиною до себе. Мені так веселіше, є, про кого піклуватися, онучок Сашко по садочку бігає…

Невістка Ольга – така собі сіра мишка, я від початку не розуміла, що в ній мій красень Тарас знайшов. Але то був його вибір, ми з чоловіком не втручалися.

Зате з моєю невісткою легко уживатися, вона тиха, спокійна, неконфліктна. Все, що треба зробить, допоможе. Поговорити нам завжди є, про що.

В домі у нас такий розподіл: одна кімната в мене, дві в них, спільна вітальня, два санвузли (дякувати, свого часу чоловік їх зробив), вхід, веранда теж спільні.

Так і живемо. У Олі п’ятиденний робочий графік, Сашко вже другокласник, а Тарас працює добу через три, тобто добу на роботі, три дні – вдома.

І ось десь півроку тому я стала помічати в синові ці зміни.

Кудись відлучається в свої вихідні, чепуриться, коли йде, світиться, коли повертається. Прийде – і кидає одяг до корзини у моїй ванній кімнаті, бо пральні машинки в нас теж дві, у молодих нова, в мене – старіша.

Я було поривалася поговорити з Тарасом, але щось мене стримує досі. Щастя в його очах?..

А в невістчиних очах бачу сум. Відчуваю, що вона здогадується про те, що я знаю, в той час, як вона лише здогадується. Але я не хочу псувати відносини з сином… Тому й мовчу. Мовчимо всі троє.

Можливо, воно само якось вирішиться. А якщо ні?..

Автор – Олена М.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, olx.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook