fbpx

Бачила, що змінився Іван, приходив з роботи, не питав: “Що сьогодні на вечерю?” Був ситий. Коли кидала до прання його одяг – чула аромат жіночих парфумів. Та відганяла від себе різні думки, бо знала, що працює у жіночому колективі. Того дня я гуляла з дочкою в парку і побачила Івана – з іншою. Ввечері відбулась серйозна розмова. Та найважчим було те, що Іван нічого не заперечував

Колись я з Іваном жила у маленькій квартирі на краю міста, ділились одним яблуком і одного хліба вистачало на кілька днів. Жили в мирі та злагоді.

Влітку їздили у село, звідки я родом. Серед чудової гірської породи знаходили відпочинок. Тут, у батьківській хаті, усе нагадувало мені про дитинство, про моїх батьків, які давно залишили цей світ ще молодими.

“Іване, я кругла сирота, без приданого. Навіщо тобі така жінка? Знайди кращу, мене забудь!”- так часто говорила коханому.
На що він відповідав: “Катю, ти моя кохана – навіщо мені інша?!”

Всього у житті чоловік досягнув сам: престижну роботу, дорогу квартиру, нову машину! Минав час і ми поступово вставали на ноги. Іван достатньо почав заробляти, тому на роботу мене не пускав.

Які ж ми були щасливі, коли дізналася, що будемо батьками! Усі дев’ять місяців Іван догоджав мені, купляв різні смаколики – все, що забажала. “Катю, який я щасливий, що скоро стану батьком”,- говорив чоловік.

На світ з’явилась донечка, з’явились нові обов’язки, була постійно нею заклопотана! Менше часу приділяла Іванові та й собі. Аліна (донька) забирала багато сили та енергії.

Я була постійно втомлена, не висипалась. Не завжди мала час, щоб прибирати у квартирі чи їсти зварити. Бачила, що Іванові це не подобалось, він був стриманий, спочатку мовчав, тримав все в собі. А потім не витримав…

Бачила, що змінився мій чоловік, приходив з роботи, не питав: “Що сьогодні на вечерю?” Був ситий. Коли кидала до прання його одяг – чула аромат жіночих парфумів. Та відганяла від себе різні думки, бо знала, що працює у жіночому колективі.

Часто Іван приходив з роботи сам не свій, звертав увагу на безлад у хаті. На що відповідала: “Мені важко з Алінкою, не все можу встигнути, допоможи прибрати!”

На що Іван категорично відповідав: “Ні! Ти жінка – маєш доглядати, як за собою, так і за дитиною. У хаті має бути чисто і наварено! Я ж тобі даю достатньо коштів!”

Одного разу, коли поїхала з дитиною на прогулянку, побачила Івана в парку з іншою. Вирішили не втручатись, а все з’ясувати вдома. А ввечері, коли чоловік повернувся з роботи – запитала про цю ситуацію.

Найважче було те, що він не заперечував про “іншу жінку”. Вона для нього була тепер найкращою, яка розуміє з пів слова. З нею йому затишно, у неї все прибрано, вона доглядає за собою.

Правда, не куховарить! Та це не біда – харчуються вони в ресторанах! Не могла повірити у таку історію. Що це все відбувається зі мною.

Читайте також: Тітка Стефа приїхала з сином до нас погостювати. Вона ж з пустими руками ніколи не приїжджає. В нас два хлопці – солодке йде на “ура”. Сам же Денис нічого не купив, тому після сніданку тітка й каже: “Дай хоч на морозиво!”. Я не думала, що ця історія так закінчиться. Він не бідний: жінка по курортах, дорога автівка, квартира, а скупий такий, що стидно й описувати. Та що казати, про нас, він рідній мамі з покупкою телевізора не допоміг

Іван поставив мене перед фактом – восени розлучення!

Квартиру залишить, дитину буде забезпечувати.

Зі мною він лише був через жаль, бо я сирота…

Невже так “чорно” може зі мною вчинити? Я ж не знаю, як маю далі жити без нього, адже його й досі кохаю…!?

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page