fbpx
гороскоп
Багато не мрійте, вашим планам не здійснитися: Два знаки Зодіаку “закрутило у чорній смузі”. Погані справи вас будуть супроводжувати до кінця 2022 року

Багато не мрійте, вашим планам не здійснитися: Два знаки Зодіаку “закрутило у чорній смузі”. Погані справи вас будуть супроводжувати до кінця 2022 року.

Два знаки зодіаку вже чатують погані новини до кінця 2022 року.

Період до кінця 2022 року може виявитись важким для двох уродженців зодіакального кола – погані новини можуть вибити з колії. Однак опускати руки не варто, адже неприємності будуть тимчасовими.

За підрахунками астроекспертів, у немилість Всесвіту потрапили Близнюки та Терези. Їм варто чекати обману, або ж зради з боку близьких людей.

Близнюки

у цих людей багато недоброзичливців – за їхньою спиною можуть будувати підступи та поширювати плітки, що “лупнуть” по репутації. Близнюкам потрібно бути обережними і не ділитися своїми планами, інакше все може бути зруйновано. Неприємності можуть виникнути і на роботі – зрив важливої угоди призведе до “пустого гаманця”.

Близнюкам потрібно більше довіряти своїй інтуїції – вона вкаже на правильне вирішення проблеми, а також заручитися підтримкою близьких людей. Ближче до кінця року справи налагодяться, і самотні уродженці знаку можуть знайти кохання – на них чекають знаменні події, які принесуть радість, що задасть тон 2023 року.

Терези

Плани Терезів будуть зруйновані в одну хвилину– все, що вони хотіли зробити до кінця року, опиниться під загрозою через одну несподівану подію. На них чекають погані новини, здатні звалити з ніг, але втрачати віру в краще не варто. Неприємності можуть сильно зачепити питання фінансів, можливо, Терезам доведеться позичати гроші, але з кардинальними рішеннями поспішати не можна.

Уродженці знаку можуть змінити місце роботи, і це стане вимушеним рішенням. Однак у них є всі шанси отримати не лише більшу зарплату, а й посаду, хоча для цього доведеться попрацювати. Терезам потрібно змиритися з тим, що поки вони нічого не можуть змінити, і подумати, як отримати хоча б якусь вигоду з ситуації, що склалася.

Що б там не трапилося, пам’ятайте, Ваше життя у Ваших руках!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page