fbpx

Багато років прожили в одній квартирі з невісткою. Я жодного разу не висловила невдоволення з приводу її невміння та неохайності. Просто прибирала все сама мовчки. Натякають, чи не час мені поступитися їм своєю квартирою

Я свекруха вже давно. Багато років прожили в одній квартирі з невісткою. Я жодного разу не висловила невдоволення з приводу її невміння та неохайності. Просто прибирала все сама мовчки. Але все одно їм хотілося жити окремо.

Мені не давали спати їхні гості, навмисне гриміли дверима, а мені вставати о 4:30 на роботу. На мої чемні обурення відповідали: «Давайте розмінювати квартиру». А на що можна розміняти трикімнатну хрущовку?

Мій чоловік мав однокімнатну квартиру, пропонували сину з родиною переїхати туди, але їм район не підходив. Просили почекати, щоби обміняти квартиру чоловіка в мій район. Ні в яку. Довелося розмінювати.

Мені від продажу залишилося дуже мало грошей, за які навіть кімнати в комуналці не купиш. Поміняли квартиру чоловіка з доплатою та купили двокімнатну. Чоловік полинув на небо і мені тепер претензії, що маю двокімнатну квартиру, а в них однокімнатна.

Натякають, чи не час мені поступитися їм своєю квартирою. Син у мене гарний хлопець, але підкаблучник, любить її. Я не проти, живіть щасливо, але мене не чіпайте.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page