fbpx
гороскоп
Багатство постукає у ваші двері: ці 4 знаки Зодіаку незабаром розбагатіють, доля готує для них приємні сюрпризи. Настав час попрощатися з поганими новинами. Удача, оптимізм і гарний настрій повернуться з сезоном Стрільців!

Багатство постукає у ваші двері: ці 4 знаки Зодіаку незабаром розбагатіють, доля готує для них приємні сюрпризи. Настав час попрощатися з поганими новинами. Удача, оптимізм і гарний настрій повернуться з сезоном Стрільців!

Найближчі місяці будуть наповнені планетарними та космічними рухами. Юпітер у Рибах, Марс і Уран у Близнюках тощо. Сезон Скорпіонів був важким із самого початку, але полегшення приходить 23 листопада, коли молодий Місяць і Сонце керують знаком Стрільця. Тоді настав час попрощатися з поганими новинами. Удача, оптимізм і гарний настрій повернуться з сезоном Стрільців.

Сезон Скорпіонів супроводжувався сильною турбулентністю для більшості людей. І ми розуміємо, з яким нетерпінням ви чекаєте закінчення цього періоду.

Кожен новий сезон приносить нові виклики, нові можливості та нові перешкоди. Жовтень добігає кінця, і більшість із вас уже задаються питанням, що чекає ваше майбутнє: чи зможу я заробити більше грошей? Яким буде мій фінансовий стан? Чи зможу я повернути свої борги? Чи буду я витрачати більше чи заощаджувати? Іноді марно безперервно міркувати, тому що тільки зірки дають відповідь.

Щоб дізнатися, що вони для вас приготували, вам доведеться звернутися до гороскопу, щоб дізнатися астральні прогнози, які відповідають вашому знаку зодіаку.

Телець

Уран ретроградує у вашому знаку Землі до 22 січня, а це означає, що в цей час усі питання фінансів і грошей будуть нарешті на вашу користь. Ділова можливість, зміна роботи чи партнерство можуть принести вам багато чого. Повний місяць у вашому знаку 8 листопада означає, що багатство постукає у ваші двері, незалежно від того, які дії ви робите в бізнесі.

Ця подія зробить вас сміливими, коли доведеться приймати важливі рішення та оцінювати поточну ситуацію. Починаючи з наступного місяця, планети дадуть вам свої благословення в кількох сферах: професійне життя, бізнес і фінансові операції. Тож робіть усе можливе, щоб максимізувати свій прибуток.

Близнюки

8 грудня повний місяць буде у вашому знаку. Тож скористайтеся цим якнайбільше, спочатку для того, щоб перевести дух, а також для здійснення своїх мрій. Якщо потрібно, Близнюки, йдіть самостійно і нічого не бійтеся! У найближчі місяці ваше фінансове становище буде стабільним, ви навіть зможете розрахуватися з усіма своїми боргами. Марс також буде ретроградним у вашому знаку з 30 жовтня до січня 2023 року.

Планета дії і сили дасть вам енергію для подолання всіх перешкод, які стоять на шляху вашого успіху. Це подарунок з неба, прийміть його з розкритими обіймами!

Діва

Ви пережили важкі часи, борги та неоплачені рахунки були на межі того, щоб звести вас з розуму. Але з огляду на те, що Юпітер, планета удачі та експансії, ретроградний у знаку Риб до 23 листопада, схоже, що для вас, представників Діви, нарешті все покращиться.

Більше ніяких перешкод, завдяки повному Місяцю 8 листопада в Тельці все нарешті нормалізується. Підводячи підсумок, зірки нарешті дають вам реальний шанс, скористайтеся ним і поверніться на правильний шлях.

Водолій

Дорогі уроженці стихії Повітря, посміхніться, адже найближчі місяці принесуть вам багато удачі. Дійсно, повний місяць у Тельці стане для вас благословенням і принесе фінансову стабільність. Уран, ваша правляча планета, буде ретроградною до 22 січня. Транзит, що символізує незалежність і зміни. Тож не соромтеся пробувати щось нове. Настала ваша черга здобути заслужену перемогу, космічні події подарують вам те, про що ви давно мріяли: владу і гроші. Просто використовуйте це на повну!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page