fbpx
Суспільство
Батьки дітей заступилися за виховательку дитсадка, яка вдарила 4-річну дитину

Батьки одинадцяти дітей підписали звернення на ім’я начальника міського управління освіти з проханням не звільняти педагога дитсадка № 45, яка вдарила хлопчика по обличчю.

Про це під час засідання виконкому заявив батько дівчинки, яка відвідувала групу цієї виховательки.

“Лариса Михайлівна – дуже досвідчений педагог, у неї 26 років стажу бездоганного. У нас діти її так люблять. Дитина пішла в туалет, і 40 хвилин його не було.

Вона почала переживати, а коли прибігла в групу, то вже не знала, цілувати його або бити. А няня в цей момент почала знімати. Можливо, вона навіть спеціально утримувала дитину в групі, вже підготувала телефон для зйомки”, – заявив чоловік.

“Тобто ви хочете сказати, що одинадцять батьків з шістнадцяти, які відвідують групу, підписалися на підтримку вихователя, який б’є дітей?” – перепитала член виконкому Антоніна Бабюк, на що чоловік відповів ствердно.

“Просимо повернути вихователя в свою групу, тому що її вже й так достатньо покарали, вихователь визнає свою провину. Довіряємо їй своїх дітей і віримо, що в подальшому такого не станеться”, – йдеться в зверненні.

У той же час мер Олексій Каспрук заявив, що рішення вже прийняте і вихователька буде звільнена.

Читайте також: ЕКСПЕРТИ РОЗПОВІЛИ, НА СКІЛЬКИ ПРОСЯДЕ ГРИВНЯ ДО КІНЦЯ РОКУ

Нагадаємо, в дитячому саду в Чернівцях вихователька вдарила 4-річну дитину. Мовляв, завинив тим, що без дозволу пішов з дитячого майданчика.

Як б’ють маленького Дениса, його батьки дізналися з соціальних мереж. Відео зі свого мобільного виклала няня цього ж дитсадка.

Виховательці 50 років, і половину життя вона пропрацювала в садку. Інцидент не коментує.

Джерело.

facebook