fbpx
Суспільство
Батьки дівчат, які побили школярку у Чернігові, намагаються “зам’яти” справу

Матері дівчат, які жорстоко побили школярку Поліну Малоштан у Чернігові, намагаються “зам’яти” справу

За словами матері потерпілої, батьки дівчат просять не ламати життя дітям і забрати заяву.

“Пропонують іти на зустріч. Вибачте, навіщо це мені? Мені треба лікувати дитину, не травмувати її, бо й так завдано тяжких травм”, – обурилася Валентина Малоштан.

Сестра Поліни Юлія також категорично проти того, щоб пробачити дівчатам такий вчинок. З її словами, аби не жінка, яка викликала поліцію, Поліну запросто могли вбити.

“Мою сестру ледь не вбили. Якби жінка це не побачила, не побоялася й не розігнала їх, моя сестра була б уже на тому світі. Я мовчати не буду. І заяву забирати ніхто не збирається”, – зазначила вона.

Нагадаємо, школярку Поліну побили підлітки через те, що вона заступилася за подругу, яка не дала свій мобільний телефон незнайомцям. Бійку зупинила пенсіонерка з сусіднього будинку, яка випадково дізналася, що за гаражами б’ють дитину. Відео сутички було опубліковано в інтернеті.

У дівчини виявили струс мозку та інші тяжкі травми. Зважаючи на це, батьки Поліни написали заяву в поліцію.

Читайте також: ЧЕРЕЗ ДИРЕКТОРА ДІТИ НЕ ХОЧУТЬ ХОДИТИ ДО ШКОЛИ

У поліції уже відкрили карне провадження щодо неадекватних підлітків. Як повідомив згодом правозахисник Микола Кулеба, на вимогу прокуратури справу перекваліфікували на “хуліганство”, за яким школяркам, причетним до побиття, може загрожувати до 4-х років позбавлення волі.

Джерело.

facebook