fbpx
життєві історії
Батькові справи йдуть не дуже, і у нього почуття власної гідності падає. Він робить роботу по дому і приносить мені їжу, коли я працюю. Я і так вже гігантське почуття обов’язку маю, і буду давати гроші батькам до кінця життя! Чи потрібно мені просто сказати спасибі, коли мені дають якийсь апельсин, або відмовлятися і демонстративно залишати на тарілці, щоб їжа псувалася і пропадала?

У нашій родині зараз у мого батька трохи впав авторитет, бо його справи йдуть не дуже, і у нього почуття власної гідності падає. Мама працює, я теж працюю, а у батька роботи поки що немає, і він сумує з цього приводу.

Будь-яку роботу вдома, якщо є, він намагається зробити, мабуть, щоб не відчувати себе непотрібним. Іноді, коли я сиджу і працюю (дистанційно), він приносить мені і сестрі їжу (ми в одній кімнаті сидимо, вона тихо грає в комп’ютері, а я працюю). А я не хочу, щоб мене тато обслуговував, як маленького, тому що коли щось дають, це завжди борг береш на себе.

Якби ви носили б їжу комусь, то ви ж відчували б, що ця людина вам повинна хоча б спасибі сказати, а я і так вже гігантське почуття обов’язку маю, і буду давати гроші батькам до кінця життя!

Чи потрібно мені просто сказати спасибі, коли мені дають там апельсин або якусь іншу їжу, або відмовлятися і демонстративно залишати на тарілці, щоб їжа псувалася і пропадала? Дайте тільки правдиву відповідь і скажіть, я лицемірю чи ні?

Автор: Олександр

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page