fbpx
життєві історії
Батьки купили квартиру у Луцьку – мені і братові. Мені 27, брату 29 років. Ми в ній жили вдвох. Потім до Луцька переїхала його дівчина, вони розписалися, і Катя переїхала до нас. Я не хочу з’їжджати. Вони також. Квартира наша із братом спільна

Батьки купили квартиру у Луцьку – мені і братові. Мені 27, брату 29 років. Ми в ній жили вдвох. Потім до Луцька переїхала його дівчина, вони розписалися, і Катя переїхала до нас.

Квартира наша в новобудові, але не велика. У спальні живуть вони, я живу у вітальні Спільне – кухня, диван, телевізор, балкон.

Виникає у мене питання, а як далі? Я не хочу з’їжджати. Вони також. Квартира наша із братом спільна. Що взагалі потім буде?

Взаємини у нас у всіх одне з одним нормальні. Але ж у мене теж є хлопець. Але я його не привела до квартири. А брат привів свою дружину. Нічого не маю проти них, але все одно щось тут не те.

Потім у них народиться дитина і вони мені скажуть, щоб я йшла кудись, не бачиш, у нас діти і все таке, нам потрібніше, ти бездітна, повинна увійти в наше становище.

От і думаю про це часто. Батьки купили обом. Я пропонувала варіант – він з’їжджає з жінкою в окрему квартиру, а я в окрему з хлопцем. А нашу здавати в оренду навпіл чи продати і поділити гроші. Хоча теж не знаю, чи це нормальний варіант.

Але й не розумію, чому я маю йти з квартири. Але і брат теж не має йти.

Якась така неприємна і неоднозначна ситуація. Ну але батьки так купили, що вдієш. Але і поступатися не хочу, і Богдан також. І псувати стосунки з братом і невісткою теж не хочу. Як же правильно вчинити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page