fbpx
життєві історії
Батьки Соломії розлучилися п’ять років тому, та вона підтримувала хороші стосунки, як з батьком, так і з мамою. Вони з дитинства привчили її робити добрі справи, та, як виявилося, дещо переборщили. В той день Соломії зателефонував батько, він жив у іншій області, і запросив на свій поважний ювілей – 50 років. Соломія раділа мов дитина, і вже подумки була біля батькового сильного плеча. Та все виявилось не так вже і легко

Батьки Соломії розлучилися п’ять років тому, та вона підтримувала хороші стосунки, як з батьком, так і з мамою. Вони з дитинства привчили її робити добрі справи, та, як виявилося, дещо переборщили. В той день Соломії зателефонував батько, він жив у іншій області, і запросив на свій поважний ювілей – 50 років. Соломія раділа мов дитина, і вже подумки була біля батькового сильного плеча. Та все виявилось не так вже і легко.

Соломію з дитинства вчили допомагати іншим. “Добрі справи – це добре!” – говорила їй мама. Ось тільки мама не пояснила дочці, що не всі добрі справи однаково корисні.

Соломія працювала адміністратором в невеликому салоні краси, а у вільний від роботи час захоплювалася складанням букетів.

Зарплата у неї була невелика, але компенсувалася непоганим колективом і близькістю салону до будинку.

Хобі особливих грошей теж не приносило – Соломія щедро розпродувала гарні букети за “дружніми” цінами, іноді навіть в збиток собі. Вона завела сторінку в інстаграмі з фотографіями своїх робіт, але толку від неї було мало.

При цьому всі подруги і колеги із задоволенням зверталися до Соломії за квітами з різних нагод, так як знали, що завжди отримають шикарний букет практично за копійки. Часто дівчина сама пропонувала їм скласти гарну композицію до чергового свята.

Крім цього, вони періодично просили Соломію допомогти по дрібниці: полити квіти, поки хтось із них був у відпустці; забрати дитину з гуртка, коли не встигали самі; погуляти з собакою або погодувати кішку за відсутності їх господинь і багато іншого.

Соломії подобалося допомагати, і вона ніколи нікому не відмовляла. Дітей і тварин вона обожнювала, хоча своїх дітей у неї ще не було, але кішка і собака дома були. Тому Соломія часто розміщувала оголошення про збір коштів для бездомних тварин з притулків на своїй сторінці в інтернеті.

Коли їй подзвонив батько, який проживає в іншому місті, і сказав, що чекає доньку на свій ювілей в наступні вихідні, Соломія ні хвилини не сумнівалася – за її тваринами буде кому доглянути.

Але що дивно – всі, до кого зверталася Соломія з відповідним проханням, раптом виявилися дуже зайняті саме в ці вихідні. Невідкладна поїздка на дачу, приїзд родичів, погане самопочуття…

Ні у кого з тих, на чий перший же поклик Соломія летіла, кидаючи свої справи, не знайшлося кілька хвилин в день, щоб зайти і погодувати її вихованців…

Поки дівчина дзвонила до своїх “подруг”, їй в інтернеті раптом стали десятками приходити гнівні повідомлення.

Виявляється, один зі зборів для притулку тварин виявився “липовим”, і всі, хто побачив його у Соломії і перерахував гроші, тепер звинувачували її в шахрайстві.

У результаті їй довелося видалити свій аккаунт, залишити кішку з собакою в зооготелі і їхати до батька на ювілей в поганому настрої.

Соломія думала, що якщо робить для інших добрі справи, то вона має право розраховувати на відповідну допомогу.

А це, як виявилося, не правда!

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page